9 to 5 se Zuzanou Novákovou Stráskou: 3 outfity pro každou příležitost

Vintage siluety značky adidas, které ovšem svou nadčasovost prokazují v každé éře svého výskytu, vzdávají hold komunitám, které modely bot Gazelle, Samba a Handball Spezial obouvaly od počátku a obouvají je s láskou dodnes. Dnes vychází z vlastního kulturního dědictví a stávají se základním módním artiklem každého z nás, zejména proto, že je tak snadné je kombinovat. Své o jednoduchosti stylingu OG siluet ví i Zuzana Nováková Stráská, která je nosí 9 to 5. 

9 a.m.: Snídaně s přáteli

Pomalé ráno s šálkem kávy a nejbližšími přáteli, nebo den, kdy nic nestíháte a jste rádi, že na poslední chvíli doběhnete na pracovní meeting? Ať už tak či onak, je důležité cítit se dobře v tom, co máte na sobě. Zvolte stejně tak jako Zuzana sportovní look, v němž spojíte dohromady sportovní estetiku s elegantními prvky. Outdoorovou mikinu a kšiltovku kombinujte s jemnější sukní a elegantní košilí. Vsaďte všechny karty na hru doplňků – kdo říká, že tenisky se k luxusní kabelce nehodí? Kultovní adidas Samba se hodí ke každé módní kreaci.

adidas

12 p.m.: Pracovní oběd

O pár vyřešených emailů a schůzek později vás čeká pracovní oběd. Zvolte sofistikovaný set kalhot a vesty či saka, pomocí kterých nejen že vyzvete na souboj power dressing, ale zároveň se budete cítit jednoduše skvěle. Tak jako Zuzana, i vy doplňte outfit o statement pieces v podobě výrazných brýlí a luxusních doplňků. A protože kontrasty jsou tím, co takový outfit činí jedinečným, elegantní kombinujte se sportovními teniskami adidas Gazelle. Není čas na hrdinství, střevíčkům na podpatcích v dnešní uspěchané době odzvonilo. Teď jsou tu Gazelle!

adidas

5 p.m.: Cestou na drink

Máte po pracovním dni plány, které jsou tak trochu nevyzpytatelné? Ať už se chystáte do kina, na večeři či na drink, v každém případě se vám bude hodit pěkná dávka pohodlí, která ovšem nesmlouvá na eleganci. Zvolte stejně tak jako Zuzana monochromatický look, který dá vyniknout výrazným doplňkům. Skulpturální kabelka, pásek s výraznou sponou, velké brýle a... boty adidas Spezial. Tato OG silueta je rovněž jednou z nejoblíbenějších, které jsou k mání, a skvěle bude vypadat skutečně k čemukoliv. Váš denní šatník je tedy jasný, dnešní plán je však už na vás!

Adidas
Měření
9 to 5 s adidas: