Chcete se nechat hýčkat jako VIP? Vítejte v H&M Hello Member!

 

Konec plastu v peněžence

Tohle členství je čistě virtuální, proto jediné, co k registraci potřebujete, je vyplnit formulář na webových stránkách  H&M nebo si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci H&M. Pokud už máte dávno klasický zákaznický účet zřízený, proveďte jen upgrade na členství — a těšte se z přívalu dalších výhod. Jako „welcome drink” dostanete uvítací slevu 10 % na další nákup.

Bonusové šeky, zvláštní slevy a hromada luxusních výhod

Vstupem do věrnostního klubu začnete nakupovat za exkluzivních cen. O speciálních akcích navíc budete vědět vždy jako první. To ale není vše — kdykoliv uděláte nákup nebo napíšete recenzci na zboží, načtou se vám body, které se promění v další výhody. Za každých 2000 nasbíraných bodů obdržíte voucher (a za něj dárky, po jakých zrovna toužíte). V H&M Hello Member si zkrátka budete připadat, jako kdybyste slavila narozeniny po celý rok!

 

Výhody klubového členství H&M

 

Body za odpovědné myšlení

Snažíte se o efektivní šatník a děláte v něm pravidelnou očistu? Pak se můžete těšit na speciální Body Conscious, ty získáte za to, že přinesete do prodejny oblečení odevzdané k recyklaci. Body vám budou naskakovat i za to, že si nákup z H&M odnesete ve vlastní tašce nebo za každou koupenou položku označenou štítkem Conscious. A když už jsme u té odpovědnosti... H&M navázalo spolupráci s lokálními značkami, proto si můžete být jistá, že nakupujete na správném místě. A mimochodem, éře mrhání papírem i tady odzvonilo! Všechny účtenky totiž budete mít pod kontrolou ve svém elektronickém účtu.

Nákupy ve vyšší třídě

Věrnostní program H&M má dva levely. To znamená, že se po shromáždění určitého množství bodů stáváte členem Plus – Plus Member (a s ním ještě exkluzivnější postavení a výhody). Sbírání bodů, extra slevy na zlevněné produkty, doprava zdarma nad 800 Kč a bezplatné vrácení online nákupů budou samozřejmostí… vás toho však čeká mnohem víc!

 

Odpovědnější nakupování u H&M

 

Chcete všechny tyhle benefity sdílet s nejlepší přítelkyní? Tak ji přizvěte!

Líbí se vám všechny výhody? Přiveďte do klubu i svoji BFF. Získá úplně stejné benefity, jako máte vy, a ještě s ní budete moct radost z odpovědného nakupování sdílet. Více se o věrnostním klubu H&M Hello Member dozvíte tady.

 

Klubové členství u H&M