Elegance ve jménu CERRUTI 1881

Definice luxusu se zásadně změnila. V minulosti luxus znamenal dokonalý servis a exkluzivitu. „Dnes luxus znamená především, že daná věc je drahá. Záleží přitom jen na tom, jak to vypadá, a kvalita materiálu je podružná,“ posteskl si před několika lety muž, který toho o luxusu a kvalitních materiálech ví tolik jako málo lidí na této planetě. Jeho jméno se stalo synonymem italské módy, jeho talent změnil způsob odívání na několik generací a jeho práci znáte, i když o tom třeba ani nevíte. Ten muž se jmenuje Nino Cerruti, který značku založil v roce 1967. Ve stejném roce otevřel první obchod na Place de la Madeleine v Paříži, který je tam mimochodem dodnes, a kde pro něj šest let pracoval začínající návrhář Giorgio Armani.

Italská móda dobyla svět a Cerruti byl jejím hlavním ambasadorem. Stalo se tomu tak především díky chytré spolupráci Cerrutiho se světem filmu. „Celebrity a móda jdou ruku v ruce,“ věřil návrhář, který jako první objevil potenciál, který pro módní dům má spojení se známými tvářemi. Vybavíte si Jeana-Paula Belmonda a Alaina Delona jako dva prohnané šviháky ve filmu Borsalino? Kompletní garderoba od Cerrutiho. Richard Gere v nesmrtelné pohádce Pretty Woman? Italský designér se stal na vrcholu své kariéry jedním z nejvyhledávanějších tvůrců, oblékajícím filmové hvězdy prvního řádu na plátně i mimo něj. Robert Redford a Woody Harrelson v Neslušném návrhu, Sharon Stone a Michael Douglas v Základním instinktu, Jack Nicholson a Michel Pffeifer v Čarodějkách z Eastwicku a znovu Michael Douglas v dodnes citovaném trháku Wall Street, ale i hrdinové televizního seriálu Miami Vice. Ti všichni na plátně zářili ve značce pana Cerrutiho  včetně doplňků, které teď můžete zakoupit v Cerruti 1881 v Havířské ulici.

Pražská pobočka Cerruti 1881 nabízí kompletní řadu doplňků pro dámy i pány. Nejčastěji jsou z telecí kůže, která je se značkou spjata od počátků. Kabelky, psaníčka, byznys tašky, batohy nebo peněženky nejrůznějších barev a velikostí šijí řemeslníci rodinné firmy v italské Varese. V Cerruti 1881 najdete také švýcarské hodinky, sluneční brýle, které jsou vyráběny v manufaktuře ve Francii a další doplňky jako pásky, šperky, šály a pera.

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži. Není mnoho značek na celém světě, které nabízejí luxus za dostupnou cenu.

CERRUTI 1881

Havířská 5, Praha 1

Tel: 775 448 611

www.cerruti1881.cz

Facebook: Cerruti 1881 Czech Republic

EBC promo