LOVE UNITES: ADIDAS UVÁDÍ PRIDE KOLEKCI A PODPORUJE LÁSKU PRO VŠECHNY

Letošní PRIDE kolekce oslavuje komunitu a dává prostor k sebevyjádření. I proto je vrámci lokální kampaně zastoupena plným spektrem odlišujících se osobností, jako jsou Miss Petty, Rudy, Anděl z nebes, Standa Palát, Olesya, Tonic a další. Nabízí na třicet pestrobarevných módních kousků s tekutou geometrií a výraznou vrstvenou grafikou, ve kterých se vulicích rozhodně neztratíte. Byla inspirována iniciativní kulturou „Do-It-Yourself“, jež hraje ve sportovních LGBTQI+ komunitách významnou roli. Kromě fashion triček, overalů a klobouků vní najdete i performance vybavení, kraťasy, podprsenky nebo barevné verze oblíbených modelů adidas jako Nizza, Forum, UltraBoost 5.0 DNA či AdiZero Pro V1.

 

Nová pride kolekce adidas LOVE UNITES

 

Dlouhodobá podpora komunity LGBTQI+

První kolekce Pride Pack značky adidas přišla na trh v roce 2015. Stála za ní skupina zaměstnanců firmy adidas, která chtěla vytvořit speciální produkty pro nadcházející pochod PRIDE. Od té doby značka vytváří speciální kolekci každoročně, zároveň také financuje organizace zaměřené na boj proti homofobii a transfobii ve sportu (napříkladAthlete Ally aStonewall UK). Tyto aktivity také mají pomoci rovnocennému zastoupení LGBTQI+ osob ve všech sportovních a fitness komunitách, a to na všech úrovních.

adidas pride kolekce Love Unites

 

S láskou a adidas na Prague Pride

I letos se značka adidas aktivně zapojí do programu Prague Pride. Ten se bude konat v Praze na Střeleckém ostrově od 2. do 8. srpna 2021. Pro návštěvníky a podporovatele komunity bude připraven speciální Detektor lásky, který ukáže, jak otevření, ohleduplní a láskyplní opravdu jste. K mání budou také sportovní aktivity vedené komunitou adidas Runners – a kromě výběhů z adidas RunBase v Karlíně si můžete protáhnout tělo ve středu 4.8. od 18:00 výběhem nebo lekcí jógy od 19:15 přímo na Střeleckém ostrově. Dorazte si to s námi užít!

adidas pride kolekce Love Unites

 

FOTO: @samuel_alex; FOTO asist: @iuriiladutko.raw

Nahlédněte do nové PRIDE kolekce adidas