Užijte si jaro ve velkém stylu se šperky APART

Do hlavního města Katalánska zamířila i půvabná modelka Julia Wieniawa, která se vydala objevovat největší krásy této metropole. Na její cestě ji provází nejen dobrá nálada, ale také okouzlující šperky APART, díky kterým se stává nepřehlédnutelná. Na nové kampani se jako obvykle podílel známý fotograf Marcin Tyszka. Modelky byly stylizovány jak do jemných odstínů bílé, béžové a růžové, tak i do intenzivních barev zelené a oranžové. Právě šperky s barevnými drahokamy dokáží oživit každý outfit a vystihnout atmosféru jara.

 

Jarní kampaň APART

 

Symbolika a kouzlo přírody

Mezi nejžhavější novinky patří pozlacené stříbrné šperky z kolekce La Donna a Colours, které zaujmou svým nezvyklým designem, barevnými detaily a motivy skrývajícími neobyčejný význam jako například jin jang, měsíc, slunce nebo lotosový květ.

Stejně jako je motýl okrasou rozkvetlé zahrady, může být nádhernou ozdobou i každého z nás – v podobě jedinečných šperků. V nabídce APARTu najdete toto překrásné stvoření na náhrdelnících, náramcích i náušnicích, ze kterých můžete jednoduše vytvořit oslňující soupravu, která vám bude přinášet štěstí.

 

APART

 

Nadčasovost a výstřednost

Není žádným překvapením, že se kruhové náušnice staly nepostradatelným doplňkem i pro jarní sezónu. Jejich univerzálnost a jednoduchost totiž nikdy neomrzí. Těšit se můžete i na spoustu klasických a elegantních šperků s luxusními diamanty či perlami, které jsou ideální pro každou slavností příležitost.

Nebojte se však být i kreativní! Jednotlivé prsteny, náramky i náhrdelníky kombinujte a spojujte jemné vzory s výraznými. Docílíte tak nevšední a originální look. V nabídce nechybí ani extravagantní náhrdelníky a náramky v oblíbeném stylu „choker“, se kterými budete na každém kroku vzbuzovat obdiv.

 

Kolekce APART
Nová kampaň značky APART vás prozáří jarní energií. Inspiraci můžete načerpat v galerii.