BEAUTY TIPY PODLE KATE MOSS

Módní ikona Kate Moss je anglická supermodelka a módní návrhářka, která se stala tváří mnoha slavných kosmetických a oděvních značek. Každý zná její bláznivé románky s Johnnym Deppem nebo zpěvákem Petem Dohertym. I když už na to nemá věk, pokračuje v úspěšné kariéře modelky a každou chvíli se objevuje na obálkách předních časopisů.

Zde je pár tipů přímo od Kate:

  • FRESH A SMOTHIE KAŽDÝ DEN 

Není to žádná novinka. Fresh a smoothie dělají nejenom krásná těla, ale i krásnou pleť a vlasy. Kate doporučuje alespoň 2x za rok detox organismu pomocí šťáv z čerstvého ovoce a zeleniny. 

  • ŽÁDNÉ OPALOVÁNÍ!

Charlotte Tilbury jí jednou řekla, že by se neměla vůbec opalovat. Kůže tak rychleji stárne. Jelikož je Charlotte zrzka, dobře věděla, o čem mluví. 

  • SPF PATŘÍ VŠUDE, NEJEN NA OBLIČEJ

Nejenom pleť díky UV záření stárne. Abyste si vaši pokožku udrželi v mladistvém stavu, musíte jí dopřát péči v podobě SPF krémů a to po celý rok. Jestli si bez opalování nedokážete představit vaši dovolenou, nezapomeňte se vždy dostatečně mazat krémem s vysokým SPF. 

  • OPATRNÉ ODLIČOVÁNÍ

Kate vzpomíná na natáčení Saint Laurent, kam přišla namalovaná a začala se sama odličovat. Její odličování připomínalo drhnutí nádobí. Maskérka ji zastavila a upozornila na to, že by tohle své pleti dělat neměla. Oční okolí je jedno z nejtenčích a necitlivějších míst na obličeji, proto bychom na něj měli být opatrný nejen při odličování.

  • BABSKÉ RADY FUNGUJÍ! 

Občas není od věci dát na rady našich babiček a zkusit například okurky na oči nebo směs bylinek na lepší pleť. Zeptejte se, jak se udržuje vaše babička, a zkuste, jestli to funguje. 

  • BALZÁM NA RTY VŽDY PŘI RUCE

Přiznejte se, kdo to taky tak má? Kate nedokáže vyjít ven bez balzámu na rty. A my se jí nedivíme. Není nic horšího než pocit suchých rtů. Na noc pak doporučujeme pořádnou péči v podobě bambuckého másla. 

EBC promo