Jak vyzrát na kruhy pod očima?

Text: Patricie Emingerová

Každé z nás se hodí pár tipů, jak si přidat pár hodin spánku a zamaskovat kruhy pod očima z nedospané noci. Vyzkoušeli jsme pro vás jak přírodní ingredience, tak masky a oční krémy, a vybrali jsme pro vás to nejlepší.

 

  • MANDLOVÝ OLEJ                                                                                             

Díky mandlovémju oleji se pleť kolem očí vypne a projasní. Pokud se používá pravidelně, pomáhá zbavit se otoků a kruhů pod očima. Každý večer před spaním stačí vmasírovat do pokožky 2-3 kapky oleje.

  • CHLADIVÉ ČAJOVÉ PYTLÍČKY

Černý i zelený čaj jsou bohatým zdrojem kofeinu i antioxidantů, což z nich dělá ideální pomocníky pro boj s kruhy a otoky pod očima. Jak na to? Dva sáčky čaje několik minut louhujte v teplé vodě, pak je vytáhněte a umístěte je na 20 minut do lednice. Přiložte pak vychlazęné pytlíčky pod oči a nechte 15 minut působit.

  • PATCHOLOGY, Flashpatch Restoring Night Eye Gel Mask

Hydrogelové polštářky od Patchology přes noc obnovují unavené a přepracované oči a výrazně redukují kruhy pod očima. V jednom balení najdete gelových 30 masek určených na oblast očního okolí.

  • FILORGA, Optim-eyes Patches 

Hned tři účinky v jedné chladivé masce. Aktivní přísada bohatá na obsah polysacharidů a vitamin PP zesvětluje tmavé kruhy. Peptidy zase snižují otoky pod očima a relaxační molekula vyhlazuje pleť. Vychlazené polštářky stačí nanést na oční okolí a počkat 15 minut. 

  • KOCOSTAR, Camo Eye Mask

Camo Eye Mask od značky Kocostar zajišťuje intenzivní hydrataci, rozjasňuje a pomáhá redukovat kruhy pod očima. A přiznejme si, kdo po ránu nestojí o malou výpomoc?

EBC promo