REKLAMA
REKLAMA

Večerní rituál aneb jak se probudit do růžova

Každý máme zafixovaný svůj beauty rituál, který opakujeme večer, co večer těsně před tím než ulehneme do postele. Například topmodelka Claudia Schiffer v dobách největší slávy tvrdila, že za svou bezchybnou pleť vděčí tomu, že denně spí minimálně deset hodin. Taková porce spánku je ovšem pro většinu z nás luxus, který si nemůže dovolit. 

Spojitost mezi pomalu stárnoucí pletí a dostatkem kvalitního spánku potvrdilo několik vědeckých studií. Regenerace kožních buněk je v noci dvojnásobná, nejrychlejší za celý den, a to především v čase mezi jedenáctou večer a čtvrtou hodinou ranní. Proto si dneska udělejte náš večerní beauty rituál a dopřejte si dlouhý spánek.

 

 • VEČERNÍ BEAUTY RITUÁL PODLE ELLE BEAUTY CLUBU 

 

ODLÍČENÍ MAKE-UPU A NEČISTOT 

 • Zkuste si pro dnešek pleť nedrhnout odličovacími tampónky a odličte se jednoduše balzámem na odstranění make-upu. Stačí na suchou pokožku rozetřít menší množství produktu a spláchnout vodou. Yves Saint Laurent, Balm-In-Oil, tříčlánkový odličovač propojuje čistící schopnosti oleje a balzámu, který se na pokožce přetvoří z hedvábného oleje v jemnou emulzi. A také je obohacený o bambucké máslo.

VYČIŠTĚNÍ PLETI DO HLOUBKY 

 • Důležitou součástí, jak dosádhnout krásné pokožky je dokonalé čištění. Čistící pěnivý gel s obsahem rostlinných výtažků se zklidňujícím účinkem, odstraní nečistoty bez pocitu napjaté a suché pokožky. Dermalogica, Special Cleansing Gel.

TONIZACE NEBO-LI UZAVŘENÍ PÓRŮ 

 • Teď je potřeba uzavřít póry a připravit pokožku na pořádnou dávku hydratace. Tonikum osvěží a dodá pleti hydrataci nejen při práci v klimatizované kanceláři nebo na palubě letadla. Dermalogica, Multi-Active Toner.

HLOUBKOVÉ SÉRUM 

 • Předtím než nanesete hydratační krém dejte své pokožce, to co potřebuje. Dejte jí sérum, které ji vyživý do hloubky. Sérum podporuje přirozenou regeneraci pleti přes noc a pracuje, zatím co vy odpočíváte! Kiehls, Midnight Recovery Concentrate.

VYSOCE HYDRATAČNÍ KRÉM 

 • A jsme skoro u konce. Hydrataci vyžaduje každý typ pleti, na to nezapomínejte! Po séru musí přijít krém, který dodá vaší pleti dlouhodobou hydrataci, která vydrží celou noc. Kiehls, Ultra Facial Cream.

OČNÍ KRÉM 

 • Nezapomínejte ani na vaší nejtenčí vrtsvu kůže na vašem obličeji. Oční okolí si zaslouží privátní péči. Estée Lauder, Advanced Night Repair. 

VAZELÍNA NA PUSU

 • Suchou pusu nemá rád snad nikdo z nás, a proto než ulehnete, natřete své rty vazelínkou. Nejenže se probudíte jako Rihanna a budete se chtít smát celý den, ale i vaše oblíbená rtěnka bude vypadat lépe a její výdrž se zdvojnásobí. Egyptian Magic ( multifunkční produkt ) 

  LEVANDULE U POSTELE  

 • Doporučujeme si dát k posteli levanduli, která nejenže příjemně voní, ale také navozuje klidný spánek a pomáhá při úzkostech a depresích. Už v dávných dobách byla považována za blahodárné antidepresivum.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA