Vzdáváme hold sheet maskám!

MAGICSTRIPES, magnetická omlazující maska

Síla magnetů integrovaných v masce akceleruje cirkulaci krevního oběhu. Magnetické pole generované v krvi zlepšuje odvod toxinů, nečistot a zadržené vody. Maska také zvyšuje produkci červených krvinek, zrychluje metabolismus a stimuluje zdravou tvorbu nových buněk. Magnetická frekvence zlepšuje cirkulaci krve. Jemnost a lehkost plátýnka umožní snadnou absorbci přírodních esencí do pleti a zanechá ji hydratovanou a jemně hladkou. 

ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIRkoncentrovaná maska pro obnovu pleti

Inovativní pleťová maska bojuje proti viditelným projevům škodlivých účinků moderního životního stylu. Díky této unikátní plátýnkové masce s fóliovým podkladem „PowerFoil“ bude vaše pleť okamžitě vypadat svěžejší a celkově jako znovuzrozená. Maska je dermatologicky testovaná a neucpává póry.

NFIBRECARE, pečující maska pro namáhanou pleť

Chytrá maska vyvinutá českými vědci z nejjemnějších nanovláken.Šetrná maska pro tu nejdelikátnější pleť speciálně vyvinutá pro zjemnění a zklidnění podrážděné a namáhané pokožky. Obsahuje jedinou ingredienci, která pleti zajistí úlevu a péči, když nesnese zátěž běžných kosmetických přípravků.

ORGAID, revitalizující organická maksa s vitamínem C

Minimalizuje zabarvení pokožky a nerovnosti, zanechává pleť rozzářenou. Speciální formulace s Edocerma tkaninou umožňuje séru vstřebat se až do hloubky. 

CLARINS SUPER RESTORATIVE, obnovující maska pro okamžité vyhlazení vrásek

Navrací pleti pružnost a pocit pohodlí a celkově zkrášluje vzhled pleti. Hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje, rozjasňuje a osvěžuje a zanechává pleť na dotek hedvábně jemnou.

BENTON SNAIL BEE, plátýnková maska pro kompletní péči s hlemýždím extraktem

Plátýnková maska s hlemýždím extraktem hloubkově hydratuje, intenzivně vyživuje a efektivně čistí póry. Je perfektní pro rozjasnění a osvěžení pleti.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA