Detoxikujte svoje tělo i mysl!

Většina z nás chce na svém těle něco zlepšit. Nemůžete se cítit dobře, když nemáte zdravé tělo. Dejte proto tělu to, co potřebuje! Vybrali jsme pro vás 4 elixíry, které vám pomůžou rychle nastartovat tělo, detoxikovat organizmus nebo dokonce zpomalit stárnutí.

GROWN, Ranní adaptogen energizujicí

Tato vyrovnávací a povzbuzující formule pomáhá redukovat vyčerpání. Přináší energii, aniž by volala na pomoc stimulanty. Adaptogenické byliny a houby probouzejí tělo a chrání před efekty fyzické, mentální a emoční únavy. Adaptogeny GROWN rostou přirozeně – jsou pěstované organicky a nebo „divoce sklízené“. Přidejte 10 kapek do svého čaje, smoothie nebo jiné tekutiny, případně aplikujte přímo pod jazyk.

GROWN, Balanční houbové tonikum

Adaptogenické tonikum z hub je vyrovnávací formule navržená tak, aby vás posílila a podpořila přirozenou obranyschopnost těla. Adaptogenické houby jsou známé svou schopností aktivovat imunitní a posilovat nervový systém. Zároveň balancují hormony a zvyšují odolnost vůči stresu.

YES VISAGE, Hyaluron Elixir

Unikátně vyvinutý přípravek HYALURON ELIXIR, je vysoce kvalitní produkt vyrobený ze 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové ve formě roztoku pro vnitřní užívání. Jen 13 kapek HYALURON ELIXIRU s obsahem koncentrované kyseliny hyaluronové denně dokáže mimořádně zmírnit příznaky a efektivně zpomalit stárnutí. HYALURON ELIXIR hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven.

MALINNA, Elixir Mint

Se stará o vaše vnitřní prostředí. Jedinečná formula zpracování olejů uvolňuje jejich antioxidační potenciál, který přímo ovlivňuje kvalitu buněk a jejich správné dělení a regeneraci. Umožňuje výživným látkám proniknout do tkání, kde se vstřebávají. Metabolizuje a napomáhá vylučovat nahromadené odpady, těžké kovy a toxiny. Zlepšuje metabolizování výživy přijaté z potravy. Silné antibakteriální složení vytváří prostředí nevhodné pro množení patogenních mikroorganizmů a bakterií. Posilňuje přirozený mikrobiom a výrazně přispívá k zvýšení imunity a celkové regenerace organismu.

ELLE Beauty Club doporučuje: