25 nejlepších módních momentů Julianne Moore na červeném koberci

Každý, kdo ji v roce 2019 viděl na vlastní oči během karlovarského filmového festivalu může potvrdit, že z Julianne Moore její výjimečnost vyzařuje na metry daleko. Její srdečnost a vstřícnost, se kterou na červeném koberci rozdává podpisy, by jí mohla závidět nejedna hollywoodská hvězda. Ostatně stejně jako důležitá ocenění, které během své kariéry herečka zvládla posbírat. Nejlépe ji znáte nejspíš z hitů jako Hannibal, Jurský park nebo Pořád jsem to já.

30 momentů Leonarda DiCapria, na nichž můžeme oči nechat

elle.cz

Z baru rovnou na Broadway

Držitelka Oscara, třech Zlatých glóbů a dvou cen Emmy studovala herectví na univerzitě v Bostonu, po jehož absolvování ale pracovala jako servírka v New Yorku. Co by to ale bylo za hvězdný příběh, kdyby začal jinak? První angažmá na Broadwayina sebe ale nenechalo dlouho čekat. Stejně tak jako účast v televizním seriálu As The World Turns nebo thrilleru Prachy, moc, vražda.

Přes 30 let slávy

Zlomový bod v kariéře přišel pro Julianne Moore v roce 1993, kdy si zahrála v kritiky oceňovaném filmu Prostřihy. Následovaly velké role ve filmech Nájemní vrazi, Jurský park,Hříšné noci nebo Big Lebowski. Pamatovat si ji jistě budete také z pokračování Mlčení jehňátek – filmu Hannibal, ve kterém excelovala po boku Anthony Hopkinse. Nezapomínejme však ani na výborné filmy jako jsou Next, Single man nebo Děcka jsou v pohodě. Je jich zkrátka nespočet a dilema o tom, který z nich si pustit dnes večer, nebude lehké.

Nejlepší momenty Julianne Moore na červeném koberci: