Adele se u Oprah rozpovídala o svém rozvodu, hubnutí i novém albu

 

Ztráta kil 

Během dvou let zhubla Adele něco kolem 45 kilo. Byla to mediální senzace. Všichni chtěli řešit způsob jakým toho dosáhla a kterou dietu držela... V dnešní době body positivity se to zdá minimálně zvláštní, že takové téma zarezonuje snad u všech internetových komunit. Ale jde o fakt. Zpěvačka se k tomu samozřejmě vyjádřila i u Oprah. Začala prý cvičit, jelikož měla velké úzkosti z rozvodu a cvičení ji uklidňovalo. Když se jí moderátorka zeptala, jak se cítila v okamžiku, kdy tuto proměnu komentoval celý svět, odpověděla: “Nebyla jsem vůbec překvapená, protože mé tělo bylo objektivizováno po celou mou kariéru. Byla jsem 'body positivní' dříve a jsem i nyní, ale není mým úkolem utvrzovat lidi, aby se cítili dobře ve svém těle. To není má práce. Snažím se utřídit si vlastní život a nemohu přidávat další starosti.”  

 

Mohlo by se vám líbit

Oprah Wifrey: Co jste nevěděli o jedné z nejvlivnějších celebrit?

Celý svět ji zná jako jednu z nejlepších moderátorek, která se proslavila tím, že „dělala věci po svém“. Oprah Winfreyová se stala motivací a vzorem pro všechny, kdo kdy zatoužili po americkém snu, když se z chudé dívky stala nejbohatší Afroameričankou na světě, mnohonásobnou držitelkou ceny Emmy a celé řady dalších ocenění. Tato úžasná osoba dnes slaví narozeniny. Přečtěte si o jejím velice emotivním životě.
elle.cz

Rozvod a nová láska 

Adele obšírně mluvila i o rozchodu, se svým bývalým manželem Simonem Koneckim. Jejich vztah začal v roce 2011, rok poté se jim narodil syn Angelo a vzali se v roce 2018. Jejich sňatek však netrval dlouho a letos v březnu finalizovali rozvod. Pro zpěvačku to bylo velice obtížné období, jelikož jak sama v rozhovoru přiznává, nebyla šťastná, ale chtěla udržet vztah pohromadě. Bála selhání a styděla se. Řekla také, že má pocit, že jí Konecki s Angelem zachránili život v období, kdy potřebovala stabilitu a bez nich by byla pravděpodobně ztracená. “Dokonce i nyní mu věřím natolik, že bych mu svěřila svůj život. On a Angelo byli andělé, kteří mi byli poslání z nebe. Tak to cítím,” uvedla na adresu bývalého manžela.  

S Oprah však také konzultovala svou novou lásku, agenta sportovců NBL a NFL Riche Paula a při této části rozhovoru sama přiznala, že se červená. Zamilovaná zpěvačka popsala jejich první rande, které prý Rich považoval za pracovní meeting a na adresu svého přítele prozradila, že je prý velice zábavný, chytrý a velice jí baví sledovat, jak je úžasný v tom, co dělá.  

 

 

Vztah s otcem 

Mnoho písní Adele je vlastně o jejím komplikovaném vztahu s otcem Markem Evansem, alkoholikem, který v tomto roce v květnu zemřel na rakovinu. Zpěvačka se Oprah otevřela i na toto téma a vyprávěla, že s ním stihla ještě nějaké věci urovnat a poté mezi nimi zavládl mír. Na nové desce je o něm opět pár písní, které mu pustila a oba prý plakali. “Mým hlavním cílem je být milována a zamilována, a proto jsem mu chtěla songy pustit, aby věděl, že on je tím důvodem, proč se mi to ještě nepodařilo.” 

Adele při svém představení zazpívala mimo jiné i tři nové písně z alba 30, které je, jak ona sama tvrdí o rozvodu se sebou samotnou. Krátkou ukázku si můžete pustit i ve videu níže.  

 

Mohlo by se vám líbit

Jako fénix: Adele dokončila transformaci, kdy ale přijde nové album?

Pozadí radikální změny Adele vyplouvá na povrch v den jejích narozenin. Proč se zpěvačka rozhodla načít novou životní kapitolu? A chystá novou hudbu?
elle.cz