Jako fénix: Adele dokončila transformaci, kdy ale přijde nové album?

 

Adele Adkins, pro všechny jednoduše Adele, vyšla z rozvodu s bankéřem Simonem Koneckim silnější než dříve. Pár se seznámil v roce 2012 a v roce 2016 přišla svatba. Byli jako obrázek. Ideál krásy bez zbytečných předsudků a pokryteckých nároků. Oba s evidentní chutí k jídlu a bezstarostné zábavě. Chytrý Newyorčan, který už v sedmnácti podnikal na burze, však vztah neutáhl, Adele požádala před dvěma lety o rozvod.  

Tam začala její cesta za lepším já - pozor ne hubenějším, ale lepším. Adele si s váhou starosti nikdy příliš nedělala. „Netrápí mě, jak vypadám, nikdy jsem se za to nestyděla, poprvé jsem chtěla zhubnout kvůli bezpečnějšímu porodu našeho syna Angela,“ prohlásila zpěvačka v rozhovoru pro Vanity Fair. Druhá fáze fyzické, ale i niterní transformace pak přichází po rozvodu jako tečka za životní kapitolou. „Nebyla jsem spokojená s některými hodnotami, tak jak byly nastavené, poznali jsem se, ještě když jsem byla trochu jiný člověk,“ uvedla Adele ve stejném rozhovoru.  

 

 

Když pak před rokem publikovala fotografii své nové vizáže na Instagramu, všem padala čelist. Neuvěřitelná cesta proměny však ještě ani tehdy nebyla zcela završena. Až v první polovině ledna tohoto roku pár oznámil, že jsou vypořádáni. Před měsícem pak začaly kolovat spekulace, že je Adele připravena na to poznat nového muže. Na seznamu jich bylo několik. Údajně se měla Adele několikrát vidět i s hercem Bradleym Cooprem, s nímž jí seznámila její přítelkyně Lady Gaga. Zdroje blízko Adele to ale vyvracejí a tvrdí, že je Adele zamilovaná a dokonce i zasnoubená s blízkým přítelem z dětství. No jo, ale co hudba?  

Už dlouho se hovoří o novém album. V únoru minulého roku Adele na svatbě svých přátel Laury Dockrill a Huga Whita zazpívala několik nových písní a s hosty svatby se prý rozlučila slovy: „Nové album bude v září.“ To potvrdil i její manažer Johnatan Dickins  v červnu pro magazín Music Weekly. Album ale nevyšlo. V říjnu pak zpěvačka vystoupila v pořadu SNL. Sledovaná show měla velký mediální ohlas, nicméně ani tady Adele neprozradila více o připravované desce, ani datu uvedení. Jediné co zatím víme je šeptanda, na základě které se prý zveřejnění celého hudebního projektu nakonec odkládá kvůli hostujícím hudebníkům. Na internetu pak kolují zvěsti, že jedním z nich by mohla být i Beyoncé.  

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA