Brit Awards 2022 dominovala Adele se svým albem '30'

 

Cenu za singl roku si odnesla Adele za píseň Easy on Me, který vyvolal silné emoce už při jejím koncertu One Night Only, kterého se zúčastnili největší hollywooodské celebrity a přátelé zpěvačky. Best internation song vyhrála Olivia Rodrigo s písní Good 4U.  

Billie Eilish získala cenu za nejlepšího zahraničního interpreta, v kategorii Pop a R&B pak zvítězila Dua Lipa. Best New Artist se stala rapperka Little Simz, zatímco písničkářka Holly Humberstone si odnesla cenu Rising Star. Oblíbenec Sam Fender získal cenu v kategorii Best Rock a hiphoperem roku se stal Dave. Nejlepší britskou kapelou byla vyhlšena Wolf Alicemezinárodní kapelou pak Silk Sonic

Songwriter of the year si z rukou herecké legendy Briana Coxe převzal Ed Sheran, pro kterého to byla již sedmá soška. Hlavní nominaci večera Artist of the year i Mastercard Album of the Year vybojovala pochopitelně Adele, jejíž nové album 30 se stalo jedním z největších highlightů minulého roku po její šestileté odmlce.  

Nebylo by to předávání cen bez red carpet looks, na které se může podívat v galerii.  

 

Nejlepší looky Brit Awards 2022
Mohlo by se vám líbit

Kylie Jenner se stala podruhé maminkou!

Miliardářka Kylie Jenner se nikdy netajila tím, že by chtěla velkou rodinu. A jak se zdá, svých slov se drží – před pár dny přivítala již druhé miminko. Radostnou novinku sdílela na sociálních sítích s krátkým popiskem 2/22/22. Podle zpráv se tentokrát jedná o chlapečka.
elle.cz