Co by udělala Sophia Loren?

 

Na Oscara nominovaná ikonická kráska neztrácí své půvaby ani ve svých 87 letech a září v hlavní roli seriálu The Life Ahead, jež režíroval její syn Edoarda Pontiho. Ztvárnila přeživší holokaustu a bývalou prostitutku Madam Rosu, která si vytváří pouto s muslimem a sirotkem ze Senegalu Momem. Tento počin, ve kterém se snoubí nálada Capri i Hollywoodu, se nechal inspirovat románem “The Left Before Us” od Romaina Garyho.  

 

 

Dokumentární film od Rosse Kauffmana “What Would Sophia Loren Do?” je naopak ryze čistou poctou herečce, jejíž tvář se objevila poprvé na stříbrném plátně v roce 1950. Sleduje postavu Nancy Kulik, matku a babičku, která nachází sílu a radost ve svém idolu, slavné Sophii, jež ji provází složitými obdobími v životě.  

 

 

Sophia Loren změnila svět kinematografie jako sexuální symbol i jako cenami ověnčená herečka, když excelovala v neorealistických snímcích italského režiséra Vittoria De Sica. Změnila historii filmu a ovlivnila nepřeberné množství životů. Dotkněte se také její výjimečné aury, alespoň v den jejích narozenin, prostřednictvím těchto nejaktuálnějších projektů.

Mohlo by se vám líbit

Madonna jako dokonalý produkt

V září minulého roku prohlásila zpěvačka, že připravuje vlastní biografický snímek. S odstupem času toto oznámení přináší hned několik otázek, ale hlavně jeden důležitý poznatek o legendě, která dnes slaví narozeniny. Kdo je vlastně Madonna a je skutečně tak otevřená, jak se navenek tváří?
elle.cz