REKLAMA
REKLAMA

ELLE Home Survival Guide: Nicole Kudelková

Nicole Kudelková je externí spolupracovnice ELLE.cz, ale vy ji určitě spíše znáte jako českou istagramerku a blogerku z blogu Stylish White Rabbit. Milujeme její osobitý a minimalistický styl! V módě prosazuje především udržitelnost a lokální značky, zajímá se o složení materiálů a její šatník obsahuje jen to nejnutnější. A právě proto patří k nejstylověji oblékaným blogerkám u nás. Jak tráví čas v době pandemie koronaviru? Přečtete si její tipy a rady.

Můj ranní elixír: Zelené smoothie. Řapíkatý celer, špenát, jablko, banán nebo med a zelený ječmen. Pořád mě baví!

Doplněk stravy, na který nedám dopustit: Ranní mix vitamínů od Ecce Vita

První ranní telefonát: … je obvykle pracovní. Až ty večerní jsou s rodinou a s přáteli a trvají hodiny!

Kosmetický produkt, bez kterého se v karanténě neobejdu: Delightful Oil od italské značky Ambadué

Každodenní talisman: …by pravděpodobně mohl být jeden z mých minimálně deseti hrnků na kávu, které mám z druhé ruky nebo od lokálních tvůrců.

Oblíbené domácí cvičení: Ranní jóga, třeba podle podcastu Yoga & Words. A jakékoli protahovačky, které mé tělo zrovna potřebuje.

Téma mých písniček v playlistu: … se mění tak často, jako mé karanténní nálady. Takže od hitů ze 60. let po soudobé elektro a rap. 

Oblíbená písnička v době karantény: Rebel Rebel od Davida Bowieho, a to nejen v době karantény.

Moje podcast guru: Nechávám si teď odstup od zpravodajských médií, a tak je teď takřka jediným mým spojením zpravodajský podcast Vinohradská 12. A jakýkoli další nový podcast o architektuře a urbanismu, který objevím.

Můj oblíbený účet na Instagramu: All-time-favorite Olja Ryzevski, @oljaryz. Můj oblíbený pár @young_emperors. A pravděpodobně kterákoli Pařížanka, s níž se vracím do svého oblíbeného města. V čele s Leiou Sfez. 

Osoba, jejíž šatník toužím ukrást: Nemohu se rozhodnout, zda víc toužím po šatníku Pernille Teisbaek, nebo po tom, co má Johanne Aure. Dánské ženy a jejich šatníky!

Nejoblíbenější rodinná aktivita: Společné pečení, vaření a hoštění tak úzkého kruhu přátel, co jen to aktuální situace dovolí. 

ELLE

Slané/sladké, na kterém si v době karantény ujíždím: Čerstvé ovoce a hořká čokoláda

Oblíbené pyžamo: Lněný župan

Na mém nočním stolku: … najdete sbírku básní, sbírku minerálů a sbírku rozečtených knih. A teď i rozkvetlé tulipány.

Právě čtu: Knihu o díle mého oblíbeném architekta, po které jsem dlouho pokukovala a konečně byla příležitost si ji pořídit, Ricardo Bofill – Visions of Architecture.

Životní motto v době karantény: Je ti smutno? Tanči! (Nikdo se nedívá.)

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA