Safírová party s Hublot

Nezapomenutelný večer Hublot Sapphire Night, na který zavítalo přes 200 významných hostů, se nesl v barvách safírové modré. Hosté přicházeli do historických prostor Martinického paláce na Hradčanech v záři modrých světel přes nádvoří, na němž mohli obdivovat exkluzivní vůz Ferrari a velké logo značky Hublot vytesané do dvoumetrové nasvícené ledové sochy. Celou akci oficiálně zahájil a hosty slavnostně přivítal brand manažer značky Hublot pro Švýcarsko a střední Evropu, Patrick Chanton. 

Do Prahy byly exkluzivně přivezeny vzácné modely safírových hodinek včetně unikátního kousku Hublot LaFerrari Red Saphire. Během večera vystoupila česká kapela Těžkej Pokondr, jež si pro hosty připravila překvapení. Tím bylo exkluzivní představení a křest nového hudebního klipu kapely věnovaného ambasadorce značky Hublot a české tenisové jedničce Karolíně Plíškové. Ta na party dorazila v nádherném modelu Prada. 

Kromě Karolíny se Hublot Sapphire Night účastnily další osobnosti jako slovenská ambasadorka značky Hublot Romana Škamlová, modelky Renata Langmannová, Kateřina Sokolová, Zuzana Stráská, módní návrhářky Beata Rajská, Ivana Mentlová, tenista Radek Štěpánek, fotbalisté Karol Kisel, Zdeněk Grygera, Martin Latka, český umělec Rony Plesl nebo hudební producent Jaro Slávik. 

EBC promo