Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 má své vítěze

Ve Španělském sále Pražského hradu se uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku. Vítěži se stali Klára Binderová a Sebastián Klimeš za Českou republiku a Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč. 

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, Marissa Surmenkow – ředitelka Elite Model Look World či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Sáša Jány, který o soutěži říká:

 

Mám velkou radost z finálového galavečera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Vynikající úroveň všech finalistů a finalistek nám jako agentuře dává velký prostor na realizaci skvělých modelingových kariér.
EML

Hlavním módním partnerem finálového večera byla společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek, jako například Bottega Veneta, Valentino, Saint Laurent, Givenchy, Alexander McQueen, Dior Homme, Versace, Balmain, Ermenegildo Zegna či v poslední době velmi populární značky Balenciaga, Off White a Vetements. Své butiky provozuje na přední pražské nákupní třídě – Pařížské ulici.

Finále představilo i tvorbu úspěšného českého módního návrháře Lukáše Macháčka, kterou přinesla společnost Finin Group. Slovenská topmodelka Michaela Kocianová exkluzivně debutovala v roli módní návrhářky, kdy představila kolekci značky Farah X Michaela K, kterou tvoří ve spolupráci s Farah Kimia.

#EML2019 Podívejte se na finálový večer s námi: