Gwyneth Paltrow prozradila tajemství svého ikonického účesu!

 

Herečka, dnes už spíš wellness mogul, zveřejnila nedávno na svém Instagram účtu nové video, v němž sedí se svým asistentem Kevinem Keatingem a připomíná si některé ze svých nejpamátnějších, ale také nejspornějších hairstylingů. Gwyneth tím chtěla přitáhnou pozornost k novému vlasovému produktu, který její značka GOOP uvádí. GOOPGLOW Restore + Shine je sérum na vlasy, které má pomáhat proti krepatění a vysoušení vlasů po dekádách barevní a úprav.  

Během krátkého videa však odhalila původ vlasové legendy... vlasové legendy? Ano, vlasové legendy. Tím je jednoduše účes ala hříbeček v oslňující blond, který Gwyneth vynesla na premiéru snímku svého tehdejšího partnera Brada Pitta. A Brad? Brad měl ten samý účes! Fotka obletěla svět, plnila kadeřnictví té doby a byla ztělesněním lásky i kýče, chtíče i showbyznysu. „A jéje, náš společný sestřih. Ano, tehdy jsme šli oba k tomu samému kadeřníkovi. Chris McMillan nás oba ostříhal na tento účes,“ zasmála se vzpomínce herečka.  

 

 

Tehdy šlo o premiéru filmu Tichý nepřítel, kde si Brad zahrál Roryho Devaneye, nenápadného mladého muže ze Severního Irska, který se ubytuje v domácnosti newyorského policisty, toho si tehdy střihl Harrison Ford, a přitom nikdo z jeho rodiny netuší, že je Rory chladnokrevný terorista. Premiéru měl film v roce 1997. V tom samém roce pár odvolal zasnoubení a každý si pak našel někoho jiného. Brad si o tři roky později vzal herečku Jennifer Aniston a Gwyneth v roce 2003 zas Chrise Martina. Ani jednomu ovšem manželství nevydržela. Není tady nakonec onen účes nositelem smůly? 

Chris McMillan je přitom asi ten nejvlivnější kadeřník dvacátého století. Víte, jaký účes má také na svědomí? Ano! Ten, který Jennifer Aniston vynesla jako Rachel v seriálu Přátelé. Celá diskuze o legendárních účesech tak alespoň v naší redakci vyvolává vlnu nostalgie. Tak co, taky půjdete do blond hříbka?

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA