REKLAMA

Happy Hearts vybralo 16 milionů na další školy

REKLAMA

Již poosmé se uskutečnila charitativní Gala večeře Nadačního fondu Happy Hearts. Petra Němcová, zakladatelka Happy Hearts a světově uznávaná filantropka, proto přiletěla do Prahy, aby podpořila tuto tradiční akci. Během slavnostního večera se podařilo vybrat rekordní částku přes 16 milionů korun. Výtěžek večera poputuje na výstavbu nových škol Happy Hearts v zemích postižených přírodními katastrofami.

Gala večeře se uskutečnila v Paláci Žofín za podpory magazínu Forbes a pod záštitou Městské části Praha 1. Charitativní aukci večera vedl Simon de Pury, který je jednou z nejvýraznějších osobností mezi světovými licitátory. Aukci vedl v Praze poprvé. Za dobu svého působení dopomohl mnoha charitativním organizacím ke stovkám milionů dolarů. Podporuje například amfAR, Nadaci Leonarda DiCapria a Nadaci Eltona Johna.

Happy Hearts po New Yorku v Praze předával ocenění Happy Hearts Award. Mezi oceněné osobnosti patří například Howard Buffett. Během pražského večera byly za svůj přínos filantropii a dlouhodobou podporu Happy Hearts oceněny další světové osobnosti. Caroline Scheufele, umělecká ředitelka Chopard a Frank Giustra, kanadský obchodník, investor a významný filantrop. Třetí cenu One World Achievement získal americký hudební a filmový producent, držitel 28 ocenění Grammy, legendární Quincy Jones.

Akce se zúčastnily známé osobnosti z Česka i ze zahraničí Alena Šeredová, Iva Kubelková, Victoria Velvet, Alina Baiková, Michaela Kociánová, Kateřina Sokolová.

Petra Němcová dodává: 

Jsem šťasná, že mohu být zpátky v Praze ve společnosti svých českých přátel, ale i přátel z celého světa. Jeden člověk může udělat hodně, ale společně dokážeme měnit svět k lepšímu. Úspěch sobotního večera je toho krásným důkazem.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA