Jennifer Lopez odhalila nejvíc sexy cover své kariéry

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez nedovolila protikoronavirovým opatřením, aby jí zastavily v cestě sdílení jejího nového singlu s fanoušky. Píseň In The Morning odtajnila před půlnocí na Den díkuvzdání a uvedené spojila s jedinečnou taneční párty, ke které se připojila celá její rodina. Na svém Instagramu @JLo lákala diváky i na to, že je čeká překvapení. Že půjde o cover nafocený Mertem Alasem a Marcusem Piggottem, ve kterém bude zpěvačka úplně nahá, netušil nikdo. A výsledek je dechberoucí!

Bronde: Kate Middleton a její nový odstín vlasů, který musíte vidět

elle.cz

V padesáti končím, řekla Jeniffer Lopez

Aktivita Jennifer Lopez je jedním z důvodů, proč se rok 2020 nemusí zdát až tak špatný. Na Instagramu nám ukazuje, že je třeba se také radovat, oslavovat hudbu a tancovat. Pro jednapadesátiletou umělkyni, která je právě na vrcholu své kariéry, současná situace musí být o to horší, ale zdá se, že ji zvládá s optimismem. BritskéELLE řekla, že když ji bylo dvacet, myslela si, že kolem padesátky skončí. „Netušila jsem, že v tomto věku budu v nejlepší fyzické kondici, že se má kariéra bude neustále rozjíždět a že budu čerpat ze svých zkušeností. Pokud na sobě budeme tvrdě pracovat, můžeme být lepším člověkem. A to nejen fyzicky, psychicky, ale i emocionálně,“ dodala v rozhovoru.

Tak zpívejte spolu s námi: „If you love me, say it in the morning, not just in the evening“, tvrdě makejte a buďte pozitivní jako JLo.