Bronde: Kate Middleton a její nový odstín vlasů, který musíte vidět

Ani hnědá, ani blonďatá. Taková je barva vlasů charakterizována termínem bronde, kterou se nově pyšní i Kate Middleton. Připomíná tekoucí karamel, v němž se prolínají tmavé odlesky se světlými. Pokud máte pocit, že vám může připomínat nedávný trend ombré, zde se odstíny nepřelévají, ale sofistikovaně doplňují. Znát je můžete také od zpěvačky Ariany Grande nebo Jennifer Lopez.

30 nejlepších modelů princezny Diany, které se zapsaly do historie

elle.cz

Proměna během lockdownu

Kate se v nových vlasech objevila poprvé ve videu na sociálních sítích, ve kterém děkovala soutěžícím fotografické soutěže Hold Still. „Portréty, které ilustrují příběhy a zkušenosti z lockdownu, ukázaly, kolik komunit se během tohoto obtížného roku dokázalo spojit,“ popisuje v něm. Naši pozornost však naplno zaměstnaly dokonale vyfoukané vlasy v novém odstínu, které nechávají vyniknout jejím konturám obličeje. Jinak řečeno: Takhle to dopadá, když jdete od kadeřníka spokojení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Královská uniforma z módního řetězce

Obecně si troufáme tvrdit, že to Kate opět ohromně sluší, a to i přes webkameru. Není to ale jen účesem, po kterém aktuálně touží většina žen, ale také červeným sakem s výraznými rameny, jež ve videu vévodkyně oblékla. Hádáte, že bude od Ralpha Laurena, nebo snad Toma Forda? Omyl! Podle časopisu Marie Claire se jedná o sako z módního řetězce Zara, které má vévodkyně v šatníku již od roku 2012. I když se řada z nás vůči této značce dost vymezuje, něco od ní má v šatníku snad každý. A to včetně královské rodiny. A fakt, že si troufá Vévodkyně obléct tak letitý kousek je poměrně obdivuhodný – nevyhodila jej a věci ze své skříně nosí vícekrát, za to jí tleskáme. Snad inspiruje také další osobnosti.