To jsou ale manýry! Požadavky hvězd, kterým sláva stoupla do hlavy

Hvězdný rider

Říká se tomu „rider“. Je to seznam speciálních požadavků připojený ke smlouvě a obsahuje podmínky, které daná celebrita pro místo svého vystoupení nebo ubytování má. Je pochopitelné, že celebrity, které během svých tour často nevidí domov i několik měsíců, si snaží své hotelové pokoje a šatny zařídit tak, aby se v nich cítily co nejpříjemněji či dokonce jako doma. Dá se pochopit i to, že někdy vyžadují nákladnější občerstvení, které zahrnuje jejich oblíbené potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu nebo značkovou vodu vychlazenou na přesně stanovenou teplotu. Co už se vymyká chápání běžných smrtelníků, je třeba požadavek na šatnu plnou štěňátek(ano, Mariah Carey), samostatnou šatnu pouze pro paruky (Cher) nebo setkání s Vladimirem Putinem (Lindsay Lohan). Jak se zdá, ne každý unese svou slávu se zdravým rozumem.

Mohlo by se vám líbit

Která je která? VIP dcery, které vypadají jako jejich slavné matky

Říká se, že svou životní lásku si žena musí porodit. A co teprve, když přivede na svět malou verzi sebe sama. Na to, jak dcera roste do podoby jí samotné, se dívá také spousta celebritích maminek. Kterým hvězdným matkám se podařilo porodit si mini-me?
elle.cz

Legenda mezi bizáry

Legendou mezi bizarními požadavky hvězd se stal rider skupiny Van Halen. Kamkoli americká rocková skupina přijela, chtěla mít nachystané misky s pečlivě roztříděnými bonbony M&Mʼs. Pozor! Hnědé se ale nesměly objevit vůbec. Sami členové se pak ale svému požadavku vysmáli. Uvedli ho do smlouvy údajně proto, aby se přesvědčili, zda pořadatelé rider vůbec čtou a skutečně se jím řídí. Pokud někdy budete chtít, aby se na vámi pořádaném eventu objevily některé celebrity, budete potřebovat obrovskou sumu peněz a obrnit své nervy na maximum. Tady jsou ty nejvýstřednější požadavky, které od současných hvězd můžete očekávat.

Hvězdy a jejich výstřední požadavky:

Zdroj: Mirror.co.uk, fandomwire.com, buzfeed.com