Kaia Gerber – modelka, která nemá co říct, a tak nic neříká…#DíkyBohu!

 

Minulý rok jí bylo osmnáct, v jednom z rozhovorů prohlásila: „Těším se, znamená to pro mě svobodu.“ Ostatně, co jiného by měla dívka jejího věku říct? Měla by citovat přehled OSN o klimatických změnách? Nebo snad volat po spravedlnosti v Afganistánu? Kaia je zářným příkladem, že když člověk nic neříká, nemá se za co stydět. Na osobním kouzle ji to nikterak neubírá, skoro naopak.

Odmítání, temný závěr a spousta dalších skandálů z Pretty Woman

elle.cz

V tom ostatně vynikala i její matka, Cindy Crawford. Zatímco její vrstevnice – Lindou Evangelistou začínaje, Naomi Campbell konče – trousily jednu frázi za druhou, Cindy jen vešla do místnosti a usmála se. „Nevzbudím se za méně než deset tisíc dolarů za den,“ ten výrok si určitě pamatujete, je právě od Lindy. Nakonec ji tak definoval, že když dnes člověk pohlédne na její skleslou tvář přepadá ho... i lítost.

Mediální otisk totiž někdy zanechává mnohoznačná vodítka, tak proč se k nim vlastně uvazovat? Kaia je tak „nedohledatelná“, že v nedávno publikovaném výčtu top zajímavostí z jejího života (autoři textu dokázali dát dohromady jen pět takových) bylo i to, že si možná půjčuje oblečení od svého přítele, neb je její styl flamboyant. WOW!

 

 

Kaia ráda čte, to několikrát zmínila, ale rozhodně se tím nechlubí. „Jsem taková old soul, vždy jsem měla pocit, že rozumím věcem, o nichž jsem se nemusela nic učit,“ snad nejangažovanější a zároveň nejvýřečnější přiznání. Caption u publikovaných příspěvků na Instagramu? Někdy ani ne celý řádek a Kaira rozhodně netlačí na pilu cool výraziva, to ne - fotku s flakonkem parfému například lakonicky okomentuje názvem parfému.

 

 

Jednoduše ví, v čem spočívá její kouzlo, v její kráse a jejím talentu... hereckém, který snad brzy ukáže v připravovaném pokračování kultovní série Ryana Murphyho, American Horror Story. Kaia se už objevila v druhé epizodě první řady slavného seriálu s podtitulem Murder House. Větší roli pak bude mít v desátém vydání série s podtitulem Double Feature.

 

Kaia Gerber v deseti letech pro Versace
Info ikona

 

V modelingovém světě ale slaví úspěchy téměř od narození. První zakázku dostala, když jí bylo deset let – pro junior divizi Versace a v roce 2018 si na předávání The Fashion Awards došla pro ocenění Model of the Year. Suma sumárum, Kaia není nudná, není asi ani hloupá, jen velmi dobře dělá svou práci, kterou za sebe často nechává mluvit. Ve světě excesů jsme si zvykli na modelky vystupující v bizarních reality shows, propagující feminismus, podstupující šílené plastické operace jen, aby se trefily do vkusu publika nebo čelící svým vlastním kořenům, z jejichž nuznosti se dokázaly zázrakem a skoro přes noc vymanit. Ale potřebujeme vážně nějaký příběh? Nestačí jen: hezká matka = hezká, skromná dcera a tečka?

Skutečný vnitřní svět Toma Forda

elle.cz

REKLAMA