Když se talent dědí. Kate s Goldie pojí láska k herectví i k módě

 

Kate se narodila v Los Angeles jako dcera slavné herečky Goldie Hawn a hudebníka a herce Billa Hudsona. Od jejích osmnácti měsíců ji však, společně s matkou, vychovával nový partner Hawn, populární herec Kurt Russell.Matka s dcerou jsou si neuvěřitelně blízké, pojí je nejen láska k herectví, ale obě jsou vyznavačkami zdravého životního stylu a milují boty. Kate v roce 2013 spoluzaložila s Adamem Goldenbergem a Donem Resslerem fitness značku Fabletics, která nabízí sportovní podprsenky, legíny a funkční oblečení za dostupné ceny. V kampaních Stuart Weitzman pak působí jako ambasadorka značky. Na nové kolekci Jaro 2022 a Live Every Moment! pracovala právě po boku své matky. 

Mohlo by se vám líbit

Bossy styl Emmy Watson: Ikony, která boří módní pravidla

Profil činností této herečky je nevyčerpatelný – má bakalářský titul z Brown University, je certifikovanou instruktorkou jógy, tváří Burberry a Lancôme, členkou představenstva společnosti Kering a také ambasadorkou dobré vůle Spojených národů. Dospívala přímo před zraky našich očí a stejně rychle se měnil i její styl. Připomeňme si transformaci jedné z nejkrásnějších feministek.
elle.cz

 

Jako dvě sestry

Kate si uznání musela tvrdě vybojovat bez protekce slavných rodičů. Průlom v její kariéře jí přinesl snímek Na pokraji slávy z roku 2000. Ve filmu hraje vedoucí dívčí party, která v 70. letech následuje svou oblíbenou rockovou kapelu. Její herecký výkon jí vynesl Zlatý glóbus a nominaci na Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Zajímavostí je, že Goldie Hawn si v roce 2002 zahrála v komedii Rockerky také bývalou fanynku doprovázející rockové kapely v 60. letech. A Kate se ve svých jedenadvaceti letech provdala za skutečného rockera, se kterým též vyrazila na jeho turné. 

Srdce fanoušků si krásná blondýnka získala v roce 2003 rolí novinářky Andie Andersonové v romantické komedii Jak ztratit kluka v 10 dnech s Matthewem McConaugheym. Ikonické zlaté šaty s překříženými ramínky a hlubokými zády, které si Andie oblékla na večírek Frost Yourself toužila mít v šatníku nejedna dívka. Na dokonalé figuře Kate vypadaly šaty od kostýmní výtvarnice Karen Patch naprosto úchvatně, což z ní udělalo ikonu hodnou následování.

 

Kate Hudson

 

Dokonalý styl i mimo filmové plátno

I na červeném koberci dokáže herečka zářit, sluší jí jak minimalismus, tak pro ni typický boho styl. Kate ráda spolupracuje se stylistkou Sophie Lopezovou. Na Met Gala v roce 2021 ve stylu „Hollywood Glamour Surfer Chic“ se prošla po rudém koberci v růžovém modelu z dílny Michaela Korse. Komplet sestávající z flitrové braletky, maxi sukně a kabátu s peřím ohromil všechny přítomné a okamžitě katapultoval herečku mezi nejlépe oblečené hosty. Na filmovém festivalu v Benátkách, kam přijela představit film Mona Lisa and the Blood Moon od režisérky Any Lily Amirpour, byla herečka opět nepřehlédnutelná. Kate vynesla rudé šaty z dílny Valentino. Róba rafinovaně odhalovala dekolt překrytý pouze pruhy krajky, zdobily ji výrazné tylové rukávy a dlouhá sukně. Během letošní Vanity Fair Oscar Party v Beverly Hills Kate zazářila v černém kompletu zahrnující transparentní cropp top a overskirt sukni s hedvábnými kalhotami od Caroliny Herrery. Celý outfit doplnila šperky v rockovém nádechu. 

 

Kate Hudson

 

Autor: Markéta Slámová

Zdroje: csfd.cz, people.com, celebmafia.com