Hollywoodu navzdory: hvězdná manželství, která odolala všem nástrahám

Slávě a svodům navzdory 

Sdílejí spolu desítky let lásku, partnerství i všechna ups and downs, která život přináší. Vědí, že štěstí nemá na žádné adrese trvalé bydliště, ale že když mu dají čas a vydrží, jednou se určitě domů zase vrátí. Některými partnerstvími otřásla v základech i nemoc nebo nevěra, ale přesto to ustály a nepodlehly lákadlům nových a zdánlivě bezstarostných vztahů. Které dvojice snad ustojí i konec světa?

Julia Roberts a Danny Moder: 23 let

Julia Roberts a Danny Moder našli lásku během natáčení filmu Mexičan v roce 2000. Moder stál za kamerou, zatímco Roberts před ní. Navzdory problémům, které s sebou přináší život v showbusinessu, se jim dosud podařilo vše ustát a jsou spokojenými rodiči dvojčat Hazel a Phinnaeuse a benjamínka Daniela. Když se novináři Julie ptali, co je podle ní tajemstvím šťastného manželství, odvětila lakonicky: „Líbání.“ Svého muže prý nikdy nepřestala vášnivě líbat.

Mohlo by se vám líbit

Muži Julie Roberts: S kým jí to na plátně fungovalo nejvíc?

Stejně jako v běžném životě musí i na filmovém plátně mezi milenci fungovat mezi chemie. Pokud tak tomu není, nezachrání to ani nejlepší scénář a nejhvězdnější obsazení. Julia Roberts za svou kariéru vystřídala hereckých partnerů hned několik, i když se po uvedení filmu Pretty Woman zdálo, že po jejím boku už nikdy nemůže stanout nikdo jiný než osudový Richard Gere. Jak si vedli její další filmoví milenci a nakolik se jim podařilo přesvědčit publikum o vzájemné přitažlivosti?
elle.cz

Jay-Z a Beyoncé: asi 23 let

Vztah Jay-Z a Beyoncé je plný otazníků, ale faktem je, že ti dva si stojí po boku přes všechny divoké fámy o jejich manželství už více než dvacet let. Spekuluje se o aférkách Jay-Z s jeho svěřenkyněmi Rihannou nebo Ritou Orou, ale ty žádná ze stran nikdy ani náznakem nepotvrdila. A i když Beyoncé slova o nevěře několikrát zakomponovala do textů svých songů, zřejmě to pro ni byla dostatečná terapie, protože všechno ustála. Za svým manželem stojí a prohlašuje: „To, co Jay a já máme, je skutečné.“

Jeff Bridges a Susan Geston Bridges: 48 let

Jeff Bridges se do servírky Susan Geston zamiloval na první pohled, a to přesto, že měla Susan po autonehodě obličej samou modřinu a zlomený nos. Rok spolu randili, pak se vzali a měli tři dcery. Podle toho, co hvězda filmů King Kong, Big Lebowski, Starman a jiných snímků tvrdí, ani v jejich svazku vášeň přes skoro pět desetiletí společného života nevyhasla. „Jsem dobrý milenec. Myslím, že miluji opravdu dobře,“ pochlubil se Jeff. Údajně ale má ještě své rezervy a někdy nemá dost soucitu a empatie. Právě proto se s manželkou občas pohádá, přestože ji miluje, jak sám přiznal.

Mohlo by se vám líbit

Věděli jste, že nevěru můžete chytit od přátel nebo kolegů z práce?

Občas je jako epidemie. Kamarádka se kvůli ní rozvádí, řeší ji kolegové v práci a možná trápí i vás. Není to však pouhá náhoda. Odborníci totiž tvrdí, že nejen smích a dobrá nálada, ale i nevěra je nakažlivá.
elle.cz

Denzel a Pauletta Washington: 46 let

Manželství Denzela a Pauletty Washingtonových nemělo snadný začátek. Denzelovi se podařilo manželku přesvědčit až na třetí pokus. Dvakrát předtím jeho nabídku zásnubního prstýnku odmítla. Denzel s humorem přiznal: „Odmítla mě, vážně řekla ne. A protože to bylo třikrát, znamená to, že mě odmítla dvakrát.“ Nakonec ji umluvil a ani jeden nelituje. Jsou spolu přes čtyři desetiletí a mají čtyři děti. I přesto, že se čas od času vynoří spekulace, že je jejich manželství v krizi, vždycky je vyvrátí.

Kevin Bacon a Kyra Sedgwick: 35 let

Kyra Sedgwick a Kevin Bacon se vydali na společnou cestu před více než třemi desetiletími. Jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu přitom pojí nejen láska partnerská, ale i společní předci! Když se Kyra a Kevin vydali do pořadu Find Your Roots, zjistili, že jsou vzdálenými příbuznými. Pro oba to bylo tehdy nečekané zjištění.

Mohlo by se vám líbit

Monogamie: Proč věrnost funguje na sebevědomí lépe než milostné aféry?

Když začnete spát s někým jiným než s oficiálním partnerem, cítíte vzrušení, které se z monogamních vztahů vytrácí: radost z objevování nového těla, ztrátu určitého druhu bezpečí, nával adrenalinu. A také nový příval sebevědomí. Jste pro někoho žádoucí, neokoukaní. Jenže to funguje jen velmi krátce.
elle.cz

Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith: 29 let

Pierci Brosnanovi, čtyřnásobnému představiteli agenta 007, první manželka zemřela. Další životní lásku našel v novinářce Keely Shaye Smith. Pár se potkal v roce 1994 a svoje ano si ti dva řekli o sedm let později. Navzdory své obrovské popularitě nikdy nepodlehl krizi středního věku a svou ženu neměl nikdy potřebu podvádět nebo vyměnit za mladší. Naopak – kdykoli má Pierce možnost, vyjádří své manželce veřejný obdiv, za to jak je krásná a úžasná. Dokonce když se do Keely začala trefovat média a narážet na to, jak časem přibrala na váze, Brosnan jejich útoky velmi rázně odrazil: „Já miluji každou křivku jejího těla. V mých očích je to ta nejkrásnější žena, a to i z důvodu, že se postarala o našich pět dětí. Miluji ji za to, jaká je. Nejen za její krásu a teď ji miluji o to víc, když je matkou mých dětí. Jsem na ni pyšný a vždy chci být hoden její lásky.“

Will Smith a Jada Pinkett Smith: 28 let

Facka, kterou kdysi uštědřil Will Smith moderátorovi Oscarů, když si utahoval z jeho ženy, mluví za všechno. I po 28 letech svou manželku miluje a nesnese, aby si ji někdo dobíral kvůli její nemoci. Na druhou stranu Smithovi neměli vždy takto ideální vztah. Ocitli se dokonce v manželské krizi, která ale poté, co si dali vzájemné svolení udržovat sexuální vztahy i mimo manželství, pominula. Věří, je manželství nemůže být vězením a takto jim to klape.

Dolly Parton a Carl Dean: 57 let

Manželství americké country Dolly Parton a Carla Deana je svazkem dvou naprosto rozdílných osobností. Parton se zamyslela, že právě to může být důvodem, že je jejich vztah i po tolika letech vzrušující: „Jsme úplné opaky, ale právě to je zábavné. Nikdy nevím, co řekne nebo udělá. Vždycky mě překvapí.“ A Dolly také manžela ráda překvapuje – k narozeninám ho potěšila přáním v kostýmu Playboy králíčka, ve kterém nechala vyniknout své přednosti. I po 57 letech si manžel myslí, že jsem rajcovní kočka a nehodlám mu to rozmlouvat,“ dodala.

Mohlo by se vám líbit

Love is in the air Aneb nejzamilovanější páry Hollywoodu

Pevné vztahy bez hádek a plné lásky se v Hollywoodu bohužel moc nevidí. Partnerství hvězd jsou často narušena velmi odlišným a náročným rozvrhem. Pracovní povinnosti dokážou rozdělit i ten nejcharismatičtější pár. Existují však výjimky – i mezi těmi nejslavnějšími jmény se najdou tací, kteří jsou spolu již několik desítek let. Jak to, že manželství některých parů jsou tak silná a šťastná, když to mezi jinými manželi tak často skřípe? Jaký je jejich recept na štěstí?
elle.cz

Zdroj: Hellomagazine.com, idnes.cz, tyden.cz, novinky.cz, Wikipedia