Nevěra si nevybírá: Slavné ženy, které velkolepě pomstily své parohy

Shakira

Stačil pohled do ledničky a v něm rozjedený jahodový džem, který u nich v rodině ovšem vůbec nikdo nejí… Tak málo stačilo, aby se hudebnici Shakiře v hlavě rozsvítila červená kontrolka. A nemýlila se. Ukázalo se, že její partner, fotbalista Gérard Piqué, měl doma návštěvu a že to zřejmě nebylo poprvé, co se s někým navštěvoval. Ona návštěva se jmenovala Clara Chia Martí, je jí dnes 23 let, je zaměstnaná v hráčově společnosti Kosmosa Gérard s ní Shakiru začal podvádět po 12 letech vztahu. Manželskou pohodu rychle vystřídaly mediální přestřelky a korespondence právních zástupců. Shakira se s nevěrou rozhodla vypořádat po svém – složila na počest manželovi zahanbující písničku s názvem „Out of Your League“, ve které ho upozorňuje, jak moc se svými nároky klesl. Shakira se vyzpívává, že pro chlapa jako on je příliš dobrá:

Přeji hodně štěstí s mojí náhradou

ani nevím, co se ti stalo

Jsi tak zvláštní, že tě ani nepoznávám

Stojím za dva z 22 let

Vyměnil jsi Ferrari za Twingo

Vyměnil jsi Rolex za Casio

Jdeš rychle, zpomal

Hodně času v tělocvičně,

ale tvůj mozek taky potřebuje pocvičit.

Fanoušci Shakiry pouští úryvky písničky Piquému na potkání. Inu, nikomu nic zlého ale vsadíme se, že ze Shakiřina luxusního sídla se po dlouhé době místo pláče ozýval vítězoslavný smích...

Kdo může za nevěru? Vaši rodiče a nízká atraktivita.

elle.cz

Beyoncé

O tom, že manžel Beyoncé, rapper Jay-Z neudrží poklopec zapnutý, se šeptalo už dlouho. Oleje do ohně spekulací přilila i potyčka ve výtahu se švagrovou Solange Knowles po MET Gala 2014, která si na Jay-Z měla vylívat vztek za to, že její sestru podvádí... Zahraniční média tehdy odhalila, že se rapper pravidelně stýkal s Casey Cohen, účastnicí reality show Princesses of Long Island. Těžko říct, co se tehdy odehrávalo za jejich zavřenými dveřmi, i když po letech Jay-Z prozradil, že to bylo jako sedět v oku hurikánu. When life gives you lemons, Beyoncé s noblesou sobě vlastní posbírala všechny Jay-Zho citróny a udělala z nich Lemonade. Hudební album, kde ve dvanácti skladbách zpracovává příběh ženy, která se vyrovnává s manželovou nevěrou. Zklamání vyzpívala v ‚‚Pray You Catch Me‘‘, naštvanost v ‚‚Don’t Hurt Yourself‘‘, ‚‚Sorry‘‘ a smíření našla ve ‚‚Freedom, All Night‘‘. Beyoncé se za toto gesto vnitřní očisty a velkolepého odpuštění dostalo od veřejnosti hlubokého uznání a Jay-Z se dal na tichého pokání.

Jenom se hádáte, nebo jste obětí domácího násilí?

elle.cz

Victoria Beckham

Manželé Beckhamovi jsou spolu téměř 24 let, mají čtyři děti a zdá se, že je nic nerozdělí. I když jednou byla jedna bláhová žena, která si myslela, že pohne skálou. Psal se rok 2004 a David Beckham hrál za Real Madrid. V tu dobu mu byla přidělena osobní asistentka jménem Rebecca Loos. S tehdy dvaadvacetiletou Rebeccou byl David spatřen v nočním klubu v Madridu a fámy o tom, že David Victorii podvádí, se rozjely naplno. Rebecca Loos tyto domněnky médiím potvrdila a snažila se z nich vytěžit maximum – focení pro Playboy, placené rozhovory, pozvánky na společenské akce... Chvíli ze své popularity žila, než se nad ní zavřela voda. Ačkoli David i Victoria svorně informace o nevěře popřeli, měla se Victoria bývalé asistence svého muže ozvat s jasně znějící zprávou, ať od něj dá ruce pryč. Dalšího hada na prsou si rodina Beckhamových hřála v podobě chůvy jejich dětí, Abbie Gibson. Gibson vynesla do médií, že David Beckham měl poměr nejen s osobní asistentkou Rebeccou Loosovou, ale dále s kosmetičkou Dannielle Heath a nejméně jednou další ženou. Victoria nechala prostořekou chůvu okamžitě vyhodit a obrátila se na soud. Ten Abbie Gibson nařídil, aby se Beckhamovým za zveřejnění soukromých informací omluvila. Victoria s rezervovaností sobě vlastní pronesla: „Jsem požehnána, že mám úžasného manžela a krásné, zdravé a šťastné děti.“

Nevěra jako cenná životní lekce

elle.cz

Megan Fox

Odchod od otce svých tří dětí, vzájemné popíjení krve, zásnubní prsten rozdírající kůži, když se ho pokusí sejmout, výkřiky o dítěti nebo smrti – to vše provázelo vztah krásné herečky Megan Fox a výstředního hudebníka Machine Gun Kellyho. Někteří fanoušci se začínali obávat o psychickou kondici své oblíbené herečky a tvrdili, že má na ni mladý zpěvák špatný vliv. Skoro se jim ulevilo, když Megan Fox odstranila nejprve z Instagramu veškeré společné fotky, naznačila něco o zradě a nakonec si smazala svůj hojně sledovaný účet celý. Bylo jasné, že zpěvák něco provedl. A brzy se také ukázalo co. Megan měl podvádět s kytaristkou Sophie Lloyd. Meganino gesto lidé oslavovali jako čin hodný ženy na úrovni. Chirugický řez a rychlé sbohem nevěrnému partnerovi. Bohužel se zdá, že láska Megan Fox k padlému andělovi je silnější než vlastní důstojnost. Megan se nechala slyšet, že za problémy mezi nimi nemůže nikdo třetí a vyrazila s Machine Gun Kellym do partnerské poradny.

Pomsta vášní: Vyplatí se oplácet nevěru?

elle.cz

People.com, Intsagram, wave.rozhlas.cz, nowtolove.com.au, elle.cz, super.cz