REKLAMA

Nejúčinnější zbraně hvězdy z obálky květnové ELLE Lindy Vojtové

REKLAMA

 

1. Nejoblíbenejší účet na Instagramu… je @paulinaporizkov. Nemám ráda dnešní umělé influencerky, chci vídat reálné lidi se zajímavým příběhem. Pavlína byla ve své době neskutečná hvězda, pak s rodiči emigrovala, děti ji šikanovaly, vdala se, rozvedla, ovdověla…Vždycky má co řici, ikdyž je to třeba to, že stárne a cítí se mizerně. Je osvěžující vidět realitu.

2. Módní značka mého srdce… Acne Studios, sedí mi jejich střihy, oděvy mají nápad. Tuto značku nosím už přes deset let. Mám od nich například zimní bundu, super mikinu potiskem kapely Grateful Dad, džíny, tenisky, čepice na zimu…

3. Nejlepší spot v celém New York City… je aktuálně u nás doma na Lower Eastside. Na gauči.

4. V těhotenství si ujíždím na… arašídovém másle s malinovým džemem, dávám si ho na preclík nebo na banán. Je to delikatesa!

5. Nejvíc se mi na mém těle líbí… rostoucí břicho, kde spokojeně kope náš syn.

5. Oblíbený spot na venčení buldočka Mr. Chow… Tompkins Square Park, kde je fajn výběh. Ale chybí mi Tribecca, čtvrť kde jsem bydlela dřív a můj oblíbený Battery park.

6. Právě teď sleduju… naposledy jsme s manželem na Netflixu viděli dokument o Billie Eilish, na HBO seriál Boj o moc. Baví nás také investigativní dokumenty o vraždách.

7. Manželovi udělá radost... když mu uvařím, naštěstí mu chutná všechno. Před pár dny jsem vařila kuře s rýží a nudle na čínský způsob se zeleninou. Miluje také českou kachnu se zelím a noky.

8. Poslouchám… How I build this. Můj oblíbený podcast se zakladateli velkých společností, kteří vyprávějí o tom, jak vybudovali své firmy. Pamatuji si na příběhy prádla Spankx, platformy Air B’n B či oděvní značky Patagonia. Téměř všechny z nich se někdy ocitly před krachem a nakonec ho proměnily v úspěch. Jsou to velmi inspirativní příběhy.

9. Když se chci cítit dobře... jdu na masáž ke svý chiropraktiččce Gabrielle, jdu se projít nebo si pustím výběr největších hitů Karla Gotta a zatancuju si.

10. Naše dítě… se budu snažit naučit mluvit česky, ale nic neslibuju…(smích).

Vydání až ke dveřím zdarma

Květnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA