Nejvíc sexy olympionik české výpravy: Martin Fuksa a jeho 10 nej

 

1. Impuls začít s kanoistikou… pro mě byl vidět tátu vyhrát Mistrovství Světa. Ta emoce byla tak silná, že mě to úplně pohltilo.

2. Instagram… mě baví, ale dávám přednost reálným výsledkům mojí práce než hezkým obrázkům. Ale ty jsou samozřejmě taky důležitým kanálem, kudy můžu komunikovat s fanoušky a podporovat partnery. Je to kreativní prostředí, a to mě baví.

3. Sleduju… naposledy jsme s manželkou Áňou skoukli Lupina na Netflixu, ale obecně se snažím na seriály moc nenamotávat, protože to bere hodně času. Moje guilty pleasure jsou pak samozřejm AZ kvíz, Prostřeno nebo Výměna manželek, ale to nikde neříkejte (smích).

4. Poslouchám… hlavně rap. Když jsem hrál hokej, poslouchal se v kabině zásadně Kabát, teď mám rád Milion + nebo Paulieho Garanda.

5. Vlasy… jako každý chlap si na nich dávám záležet. Rád střídám účesy, manželce občas kradu suchý šampon, ale jinak je to klasika - umyju a jdu. 

 

Martin Fuksa

VYCHÁZÍ SRPNOVÁ ELLE, KTERÁ VÁM UKÁŽE SVĚT Z JINÉ PERSPEKTIVY

elle.cz

6. Čtu… když rodina nedávno zjistila, že kromě pádlování taky umím číst, tak mě zavalila knížkami. Naposledy mě hodně zaujal životopis rekordmana v běhu na 100 a 200 metrů Usaina Bolta. 

7. Když chci manželce udělat radost… vezmu ji na něco dobrého k jídlu a na výlet. Naposledy jsme jeli do LIberce, kde jsme navštívili novou kavárnu s pražírnou Dok, Lesní koupaliště a rozhlednu Císařský kámen.

8. První věc, kterou udělám v Tokyu… půjdu někam za dobrým jídlem nebo si zajdu na masáž a budu odpočívat před závodem, který jedu 2.srpna.

9. Tetování… na zádech mám vytetované olympijské kruhy jako vzpomínku na olympiádu v Riu v roce 2016. Byl to pro mě zlomový okamžik. Olympiáda je místo, kam směřuje každý sportovec po celou svoji kariéru.

10. Vítězství… není jen o fyzičce, je k němu zapotřebí dobrý mindset, absolutní fokus na výkon a neskutečný drajv.

+ 1. Patřím… do skupiny sportovců, které sponzoruje značka Red Bull. Je to skvělá parta lidí, která sdružuje výjimečné talenty z nejrůznějších oborů. Najdete tu světové hvězdy jako je třeba lyžařka Lindsey Vonn a další. Jsem rád, že k nim patřím. 

 

Rozhovor s Martinem Fuksou si přečtete v srpnové Elle, kterou si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. ELLE si můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

 

Martin Fuksa

Olympionici, kteří se nebojí, aneb LGBT hrdinové sportu

elle.cz