Ellie Goulding prožívá 50 odstínů černé. Je zničená z odchodu manžela

Love me like you did

Držitelka ceny BRIT Award Ellie Goulding nedávno oznámila své odloučení od manžela Caspara Joplinga. Bývalý pár tím potvrdil spekulace, které se kolem nich šířily už nějaký čas. Oba svá prohlášení o rozchodu sdíleli se svými sledujícími na sociálních sítích, kam nezásivle na sobě nahráli svá vyjádření k situaci. Pár, který má spolu chlapečka Arthura, se měl přitom rozejít už nějakou dobu před tím, než s oznámením vyšel na veřejnost. Spekulace donutily Ellie přiznat, že byla od Caspara již nějakou dobu odloučena. Nicméně v duchu všech prohlášení celebrit nezapomněla připojit obvyklou klauzuli, že s manželem i po rozchodu „zůstávají nejbližšími přáteli“ a budou spolupracovat na výchově syna.

Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

elle.cz

Zítra bude lépe

Ve svém smutném prohlášení uvedla: „Ve světle nedávných příběhů mám pocit, že mi nezbylo nic jiného, než vám všem oznámit, že jsme se s Casparem před časem soukromě rozešli. Zůstáváme nejbližšími přáteli a úspěšně spolupracujeme jako rodiče v nejlepším zájmu našeho syna. Zavázali jsme se chránit soukromí naší rodiny a předem děkujeme lidem za respektování našich přání – nebudeme se dále vyjadřovat.“ Své mlčení a závazek se k celé věci nevyjadřovat porušila ale ona sama. Z rozpadu manželství je jí natolik smutno, že se o své pocity musela podělit veřejně. Do svého příběhu na Instgramu si vylila srdce: „Solidaritu s kýmkoli, kdo se dnes cítí pekelně smutně. Zítra to bude lepší.“

Děsí vás svatba? Zjistěte, jak s citem odmítnout žádost o ruku

elle.cz

Vyjádření manžela

Budoucí exmanžel Caspar Jopling na platformě sám vydal prohlášení, ve kterém tehdy napsal: „Ahoj lidi, doufám, že máte dobrý den. Cítím (bohužel), že musím říct něco o mém vztahu s Ellie... a doufat, že více než cokoli jiného způsobí, že všechny bulvární spekulace zmizí. Ellie a já jsme se před časem rozhodli, že se rozejdeme. Naše nejbližší rodina a blízcí přátelé to už nějakou dobu vědí – jinak jsme se rozhodli udělat, co bylo v našich silách, abychom to udrželi v soukromí. Ellie a já jsme zůstali nejbližšími přáteli a hlavně ,spolurodičiʽ nejlepšího kluka na světě, Arthura. Tohle je poslední, co k tomu chci říct – a žádám vás, prosím, abyste respektovali moje a Elliino soukromí. Díky moc. Caspar.

Naučte se odpouštět: Prospějete především sami sobě

elle.cz

Krásné šaty, krásné vzpomínky 

Zpěvačka Ellie Goulding a obchodník s uměním Caspar Jopling se vzali v roce 2019. Bývalý pár se potkal o tři roky dříve na večeři. Mezi hosty jejich svatby, která se konala v York Minster před byli například Katy Perry a Orlando Bloom. Nebyli však jedinými slavnými hosty jejich velkého dne. Svatby se zúčastnili také někteří členové královské rodiny, například princezna Beatrice a princezna Eugenie spolu s jejich matkou Sarah Ferguson. Ellie na honosný obřad do kaple oblékla decentní šaty s klasickou áčkovou siluetou se stojáčkem a dlouhými rukávy a korálkovou výšivkou. Svatební den i následných téměř pět let manželství se pro Ellie stávají vzpomínkou, ale jak sama řekla, „zítra to bude zase lepší“.

10 tipů na alternativní svatební šaty

elle.cz

Zdroj: Mirror.co.uk, Instagram