Jennifer Lopez a Alex Rodriguez se rozešli

 

Zrušená svatba 

Znělo to jako pohádka, když bývalý baseballový hráč za New York Yankees poklekl za západu slunce před slavnou zpěvačkou a ona mu řekla své “ano”. Všichni se těšili na velkou romantickou svatbu a pár o sobě zamilovaně tvrdil, že jsou "jako dvojčata". Jennifer Alexovi často vyznávala své city i přes sociální sítě: “Dva roky smíchu, dva roky zábavy, dva roky dobrodružství, vzrušení, skutečného přátelství a hlavně lásky,” napsala k jejich dvouletému výročí. “Díky tobě je můj svět krásnějším, bezpečnějším, a hlavně stabilnějším místem... uprostřed našeho měnícího se a stále se pohybujícího života. Díky tobě se cítím znovu jako teenager, který začíná... Pokaždé, když si myslím, že jsem tě prokoukla, a ty mě překvapíš tím nejbáječnějším způsobem. To mi připomíná, jakým požehnáním je to, že jsem tě našla v tuto dobu a v tento okamžik ... náš okamžik. Te Amo Macho... “ 

Ovšem život míní a koronavirus mění. Okouzlující pár musel svatbu kvůli epidemii již dvakrát odložit a nyní to vypadá, že se své pohádky nikdy nedočká. Server Paxe Six dokonce jako první uvedl, že je mezi nimi konec. 

 

Best Looks: Jennifer Lopez

elle.cz

A pohádky je konec

Ačkoliv se pár ještě před týdnem zamilovaně objímal v Dominikánské republice, kde aktuálně J.Lo natáčí film Shotgun Wedding, je již jasné, že šťastného konce se nedočká. Nepomáhá ani dálka mezi partnery– Alex se aktuálně připravuje na nadcházející sezonu v Miami a Jennifer dokonce přiznala, že během karantény podstoupili i párovou terapii. Pro Allure uvedla: “Myslím si, že to našemu vztahu opravdu prospělo.” Ovšem ani odborné poradenství občas nedokáže vyvrátit drby o nevěře, které již delší doby kolují bulvárními plátky. Alex je údajně již delší dobu v kontaktu s jižanskou kráskou Madison LeCroy.  

Ani Jennifer ani Alex se zatím k rozchodu nijak nevyjádřili a události blíže nekomentovali. A my jen děkujeme, že jejich pokus koupit baseballový team Mets loni v létě, se ukázal být neúspěšným, protože to by bylo teprve divoké rozvodové řízení!  

 

Jennifer Lopez odhalila nejvíc sexy cover své kariéry

elle.cz