Joe Jonas se rozvádí se Sophie Turner. Joe chce rodinu, Sophie večírky

Ona na party, on doma

Zpěvák Jonas Brothers podal v úterý 5. září v Miami Dade County na Floridě žádost o zrušení manželství. Podle dokumentů získaných serveru Today dokument zmiňuje, že „manželství mezi oběma stranami je nenávratně rozbité“. Zdroj z blízkého okolí dvojice uvedl, že důvodem, proč se Joe rozhodl pro definitivní ukončení manželství, je neslučitelný životní styl partnerů. „Turner má ráda party, Jonas zase rád tráví čas doma. Mají velmi odlišný životní styl,“ prozradil. Dalším, s tím možná souvisejícím důvodem, je i fakt, že Jonas měl být poslední tři měsíce téměř sám na výchovu dvou dcer, které s Turner má. A to i přesto, že jsou holčičky velmi malé a že Jonas s kapelou aktuálně absolvuje světové turné. Důvody, proč má i přes tyto nemalé překážky holčičky ve své péči Joe, nejsou známy.

Mohlo by se vám líbit

Britney chtěla pohádku a nedostala ji. Manžel chce rozvod a vydírá ji

Stalo se, čeho se všichni, kteří fandili zpěvačce na její cestě za nově nabytou lidskou důstojností a svobodou, obávali. Britneyin manžel nejen, že svůj manželský slib dodržel jen něco málo přes rok a chce rozvod, ale neváhal se snížit ani k vydírání.
elle.cz

Prohlášení a mlčení

Dvojice je ostatně známá tím, že si své soukromí pečlivě hlídá. Chodit spolu začali v roce 2016 a o tři roky později se zasnoubili. V květnu 2019 si tehdy 23letá Turner a 29letý Jonas řekli své ano a založili rodinu. První dcerka Willa se jim narodila v červenci 2020, druhá, jejíž jméno dosud drží v tajnosti, přišla na svět loni. Ani ke konci manželství se žádný z manželů nechce vyjadřovat. Jediné, co na téma rozvodu sdělili, bylo společné prohlášení, které sdíleli na svých instagramových účtech. „Po čtyřech letech nádherného manželství jsme se vzájemně rozhodli přátelsky jej ukončit," uvedli ve středu na svých profilech. „Je to naše společné rozhodnutí a upřímně doufáme, že každý může respektovat naši žádost o soukromí pro nás a naše děti.“ V Jonasově rozvodové žádosti stojí, že ačkoli jejich dvě dcery žily primárně s ním, chce po rozvodu „sdílenou rodičovskou zodpovědnost“. „Je v nejlepším zájmu nezletilých dětí, aby strany sdílely rodičovskou odpovědnost,“ uvádí se v dokumentu podle serveru Today.

Mohlo by se vám líbit

Rozvod Sofíe Vergary a Joa Manganiella: Milujeme se, ale rozvádíme se

Ona svou krásou popírá všechny pozemské zákony, on je prototypem dokonalého krasavce. Spolu tvoří Sofía Vergara a Joe Manganiello už sedm let jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu. Jako blesk z čistého nebe však nyní přišla zpráva o jejich rozvodu. Dojde k němu i přesto, že se stále milují.
elle.cz

Psychické problémy?

Spekuluje se i o psychickém zdraví Sophie Turner. V rozhovoru pro ELLE UK zveřejněném v květnu 2022 se herečka rozpovídala o své touze přestěhovat se zpátky do Spojeného království. „Po Anglii se mi moc stýská,“ přiznala ELLE. „Lidé, přístup, všechno. Opravdu miluji život v Americe, ale kvůli svému duševnímu zdraví musím být v blízkosti svých přátel a rodiny. A také pro svou dceru – byla bych ráda, kdyby získala vzdělání a měla takový školní život, jaký jsem měla já,“ pokračovala otevřeně. „V ideálním případě by konečnou destinací byla Anglie, ale bude chtít hodně úsilí Joea přesvědčit!“ dodala. Fanoušci se obávají, že tyto informace spolu s faktem, že Jonas pečuje o dcery téměř sám, mohou naznačovat, že herečka na tom není psychicky právě nejlépe. Dodnes však nic potvrzeno nebylo, a tak není nutné dělat ukvapené závěry. 

Přípravy na rozvod v plném proudu

Podezření, že má dvojice ve vztahu problémy, se objevily už před několika měsíci, Joe Jonas je ale dokázal rozptýlit tím, že ostentativně nosil snubní prsten a objevoval se se Sophií na společenských akcích. V uplynulých týdnech už byl ale Jonas na veřejnosti spatřen bez snubního prstenu. Pár také prodal luxusní vilu v Miami, kterou koupil teprve před rokem. Ačkoli mají Jonas a Turner uzavřenou předmanželskou smlouvu, najal si zpěvák známého právníka Toma Sassera, který v minulosti při rozvodu zastupoval například Tigera Woodse. Žádné další informace nechce dvojice médiím poskytovat. Na žádost deníku The Independent o komentář odmítli zástupci Turner reagovat, zatímco Jonas ji ani nereflektoval.

Mohlo by se vám líbit

Když věk nehraje roli: Hollywoodské páry s největším věkovým rozdílem

Tyto slavné páry od sebe dělí pěkných pár let. Ačkoli okolí jejich city často zpochybňuje a nevěří v jejich dlouhou životnost, jim na tom nezáleží. Mnoho z nich tvoří dvojice už spoustu let a pesimistům dokazují, že pokud jde o lásku, je věk opravdu jen číslo.
elle.cz

Zdroj: Today.com, independent.co.uk