Sofía Vergara a Joe Manganiello: Milujeme se, ale rozvádíme se

Špioni na Instagramu

Málokdo by Sofii Vergara hádal 51 let, ale ona se za svůj věk nestydí. S kamarádkami vyrazila do Itálie, aby tam své narozeniny jaksepatří oslavila. Fotky z dámské jízdy, které zveřejnila na Instagramu, ale opatřila popiskem: „Když ti život naservíruje citróny, jedeš je vymačkat do Itálie.” A to všímavým fanouškům stačilo k tomu, aby začali větřit, že se nad rájem stahují mračna. Když jí manžel Joe Manganiello, který se k oslavě kvůli údajné pracovní vytíženosti osobně nepřipojil, pouze stroze veřejně popřál „Feliz Cumpleaños, Sofía“, měli jasno. Po podezřívavých reakcích sledujících, které se pod Sofiinými fotkami začaly množit, musel jít pár s pravdou ven. Po sedmi letech se budou rozvádět.

Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

elle.cz

Překvapivé prohlášení

Učinili jsme složité rozhodnutí vedoucí k rozvodu. Jako dva lidé, kteří se velmi milují a záleží jim na sobě navzájem, zdvořile žádáme o respektování našeho soukromí v tuto dobu, kdy se pokoušíme o novou fázi našeho života,“ uvedli ve společném prohlášení Sofia Vergara a její zatím ještě manžel Joe Manganiello. Také si vždycky kladete otázku, proč se někdo, kdo se velmi miluje, rozvádí? A v duchu uzavíráte sázky, kdy na sebe vzájemně se respektující dvojice, která zůstává nejlepšími přáteli, začne vytahovat špinavé prádlo? Nádherný pár s latinskoamerickým temperamentem všichni viděli rádi spolu. Pravdou ale je, že se stačí podívat na několik posledních společných fotografií na Instagramu a tváře ani jednomu z nich štěstím bohužel nezáří.

Rozvod bude

Podle amerických médií hned dva dny po zveřejnění oznámení o jejich rozchodu podal Joe vyplněné rozvodové papíry. Hvězda filmu Bez kalhot si dokonce najala špičkovou rozvodovou právničku Lauru Wasser, která v rozvodových bitvách zastupovala třeba Kim Kardashian nebo Angelinu Jolie. Dokumenty odhalily, že Sofía a Joe měli uzavřenou předmanželskou smlouvu, která jednoznačně ošetřuje majetek nashromážděný během manželství – zejména jmění Sofie ve výši 180 milionů dolarů, proti Joeovým 40 milionům dolarů. Kromě citování „nesmiřitelných rozdílů“ rozvodové formuláře mnoho informací o důvodu rozvodu nezmínily. Několik blízkých zdrojů však od té doby promluvilo a naznačilo, že manželství Sofie a Joea spělo ke konci už delší dobu, a to především kvůli jejich odlišným povahám a představám o budoucnosti.

Ariana Grande ohlásila rozvod a praskl na ni románek s ženatým kolegou

elle.cz

Oheň a voda 

Sofía je temperamentní a velmi snadno se rozčílí kvůli drobnostem, zatímco Joe odmítá věci řešit a nechává je v klidu odplout,“ popsal jeden ze zdrojů z blízkého okolí manželů. „Když byli zamilovaní, nebyly tyhle odlišnosti tolik patrné, ale když se pak časem začaly projevovat jejich pravé povahy, začali se navzájem odcizovat. Raději trávili čas prací než spolu.“ I další zdroj naznačil webu People, že se herecký pár „nesmírně liší ve svých povahách a v tom, co rádi dělají“ a že „vzestupy a pády už procházeli dlouhou dobu, ale na veřejnosti se vždy dokázali prezentovat pozitivně.“

Děti? Problém

Podle magazínu People rozhodnutí o rozvodu ovlivnily také protichůdné názory Sofíe a Joea na to mít spolu děti. Sofía je matkou 31letého syna Manola Gonzaleze Vergary, kterého má se svým bývalým manželem Joem Gonzalezem. Bylo jí pouhých 19 let, když ve své rodné Kolumbii Manola porodila. S tehdejším mužem se ale rozešla pouhé dva roky po synově narození a v roce 1998 – poté, co byl její muž v Kolumbii postřelen a zemřel – se ona, její syn a její rodina přestěhovali do USA, kde se proslavila jako herečka. Už jako známá osobnost měla vztah s podnikatelem Nickem Loebem. V roce 2012 se zasnoubili a podstoupili oplodnění in vitro, z něhož vnikla dvě embrya, která jim původně měla odnosit náhradní matka. Když se v roce 2014 rozešli, Nick zahájil o zmrazená embrya soudní boj. Doufal, že je nechá odnosit a porodit, a to i bez Sofíina souhlasu. Soudce ale rozhodl v její prospěch. Po těchto peripetiích se Sofía rozhodla, že už žádné další děti nechce. Podle dobře informovaného zdroje bylo jedním z hlavních důvodů, proč Joe požádal o rozvod se Sofíí, i to, že doufal, že s ní bude mít děti, zatímco ona to odmítala. To, co mohlo být jednou z příčin jejich rozvodu, bude u něj zároveň polehčující okolností. Skutečnost, že pár nemá děti, může zajistit rozvodu hladší průběh.

Manželství celebrit, která odolala všem nástrahám Hollywoodu

elle.cz

Zdroj: People.com, buzzfeednews.com, pagesix.com