Justine, Justine... Modelka z Playboye odhalila Timberlakeovu nevěru

Justinovi se hroutí image

Justin Timberlake díky své babygirl tváři a slávě pramenící z účinkování v boybandu NʼSYNC, které nastartovalo jeho hvězdnou sólovou kariéru, mohl mít kteroukoli ženu, na kterou jen pomyslel. Justin se celou dobu ovšem tvářil, že na nikoho nepomýšlí. Profiloval se jako muž, který je spokojený spíše v dlouhodobých monogamních vztazích. A když ho Britney, jeho první velká láska, podvedla s choreografem Wadem Robsonem, vypadalo to, že mu rozdupala srdce na padrť. Okamžitě se s ní rozešel přes sms a ze svého smutku se musel vyzpívat v hitu Cry Me A River. V loni vydaných memoárech Woman in Me, které sepsala Britney Spears, ale jeho pověsti slušného hocha, kterému bylo ublíženo, zpěvačka strhala. Přiznala, že s Timberlakem v roce 2000 otěhotněla, ale protože se Justin necítil na to, stát se rodičem, šla Britney na potrat.

Britney Spears vydává memoáry. Přiznala nevěru i vynucený potrat

elle.cz

Nechtěl se usadit

S Cameron Diaz se Justin seznámil v roce 2003 a s o deset let starší herečkou chodil tři roky. V té době jeden z nejsledovanějších hollywoodských párů se rozešel na popud Justina Timberlakea. Cameron se chtěla usadit a mít děti. Na to se ale tehdy pětadvacetiletý zpěvák ještě stále necítil. Měl vyrážet na světové turné a chtěl mít volné ruce. Cameron byla z rozchodu zničená. A to tehdy ještě netušila, že to není ta jediná věc, se kterou se bude muset vyrovnat. Justin Timberlake údajně podváděl Cameron Diaz s modelkou z Playboye.

Nechtěl vypadat jako slaboch

Bývalá modelka Playboye Zoe Gregory tvrdí, že se kdysi dala dohromady s Justinem Timberlakem, a to v době, kdy ještě randil s Cameron Diaz. Blonďatá playmate, které je nyní 49let, prozradila deníku Daily Mail, že se s Timberlakem setkala na večírku v Playboy Mansion. Ten, kdo měl udělat první krok a pokusit se druhého svést, byla podle svých slov ona. Gregory vzpomínala, že se zpěvák zpočátku bránil. Řekl, že je zadaný s Cameron Diaz. Playmate se ale jeho odmítnutím odradit nenechala a lákala ho na své vnady dál. Jejímu argumentu, že tu s ním herečka přece teď není, údajně nakonec podlehl. „Nechtěl vypadat jako slaboch,“ řekla deníku. „Zalezli jsme si stranou, svlékli jsme se, kromě jeho trenýrek a dováděli jsme.“ Zoe Gregory uvedla, že s Timberlakem „neměli sex“, ale údajně se „mazlili“. Justin se k jejímu odhalení nijak nevyjádřil. Bez komentáře to nechala i Cameron, která už přes deset let žije s muzikantem Benjim Maddenem ze skupiny Good Charlotte a jsou rodiči dcery Raddix.

5 důvodů, proč jsou muži nevěrní. A to i krásným a slavným ženám

elle.cz

Další a další nevěry

Podle všeho se ale nejedná o Timberlakeův jediný případ nevěry. Britney Spears kromě šokující informace o potratu také prozradila, že ji během jejich tříletého vztahu několikrát podváděl. Princezna popu ve svých nejprodávanějších memoárech The Woman in Me napsala, že jí Timberlake byl nevěrný s „jinou celebritou“. O bývalém členu NʼSYNC se šeptalo, že Britney podváděl s Nicole Appleton z anglické dívčí skupiny All Saints. Byli spolu viděni v roce 2000, jak spolu míří na hotel, tedy v době, kdy ještě Justin chodil s Brit. Kromě toho měla Britney také Justina nachytat v posteli se zpěvačkou Tonyou Mitchell, která vystupovala jako jedna z předskokanek kapely NʼSYNC.

Budou další memoáry?

Se současnou partnerkou Jessicou Biel je Justin od roku 2007. Pár se několikrát rozešel, aby se zase sešel a dotáhl to až ke svatbě a k dvěma synům. Podle svých prohlášení, je Jessica pro Justina osobou, která zcela změnila jeho život a je jí vděčný za to, že mu dala rodinu a zázemí. Nicméně v listopadu 2019 byl bývalý člen chlapecké kapely přistižen, jak se na natáčení filmu v New Orleans drží za ruce se svou tehdejší kolegyní Alishou Wainwright. Timberlake se krátce poté omluvil prostřednictvím Instagramu: „Před několika týdny jsem projevil silné pochybení v úsudku – ale aby bylo jasno, mezi mnou a mou kolegyní se nic nestalo. Tu noc jsem toho vypil příliš mnoho a lituji svého chování.“ Jejich vztah je prý přátelský až sourozenecký a o nic víc rozhodně nejde. Počkáme si, co Alisha napíše za pár let do svých memoárů.

Nevěra si nevybírá: Slavné ženy, které velkolepě pomstily své parohy

elle.cz

Zdroj: PageSix.com, DailyMail.co.uk, marianne.cz