Britney Spears vydává memoáry a Justin Timberlake z nich nemůže spát

Free Britney 

12. listopadu 2021 znovu získala svůj hlas a právo volně mluvit. V ten den soudce z Los Angeles ukončil nucenou správu, která řídila Britneyin život dlouhých téměř 14 let. Po vleklém sporu, ve kterém Britney Spears obvinila svého otce Jamieho z vykořisťování a zneužívání, a masivní podpoře fanoušků na celém světě, se jí podařilo dosáhnout osvobozujícího vítězství. Ihned poté, co si Britney i její podporovatelé mohli otevřít vítěznou láhev sektu, se ale vyrojily pochybnosti, jestli si s nově nabytou svobodou bude vědět rady. „Učit se této nové svobodě, přiznávám, je občas náročné,“ přiznala v exkluzivním rozhovoru pro magazín People.

Svatba... a záhy rozvod

Kromě toho, že opět získala vládu nad svým majetkem, si mohla konečně vzít svého o dvanáct let mladšího přítele Sama Asghariho, což během velkolepé svatby za dohledu vybraných hostů, kterými byly třeba Madonna, Paris Hilton nebo Donatella Versace, také záhy udělala. Manželské štěstí dlouho nevydrželo a po pouhých 14 měsících podal Sam Asghari žádost o rozvod. Důvod? Údajné nevěry, opakované hádky a dokonce násilí ze strany Britney. Ji tak opět čekají nepříjemné soudní tahanice. I když bylo manželství bezdětné a majetkové poměry měla vyřešit předmanželská smlouva, tak jednoduché to bohužel pro Britney nebude. Sam už se nechal slyšet, že bude trvat na štědřejším finančním vyrovnání, jinak se veřejnost o Britney dozví některé nepříjemné skutečnosti.

Mohlo by se vám líbit

Britney chtěla pohádku a nedostala ji. Manžel chce rozvod a vydírá ji

Stalo se, čeho se všichni, kteří fandili zpěvačce na její cestě za nově nabytou lidskou důstojností a svobodou, obávali. Britneyin manžel nejen, že svůj manželský slib dodržel jen něco málo přes rok a chce rozvod, ale neváhal se snížit ani k vydírání.
elle.cz

Britney bez rodiny, bez synů

Kromě budoucího bývalého manžela má Britney také komplikovaný vztah se svou rodinou. Otce střídavě nenávidí kvůli bývalému poručnictví, aby pak k němu zase vzhlížela ve svých komentářích na Instagramu, kde se svěřuje, že je tátova holčička. Nejlepší vztahy nemá ani se svou matkou a sestrou. Co ale podle svých slov nese nejhůř, je omezený kontakt se svými syny Seanem Prestonem a Jaydenem Jamesem, které má s bývalým manželem, tanečníkem Kevinem Federlinem. Web Page Six potvrdil, že Spears neviděla Prestona ani Jaydena už téměř dva roky. Dospívající synové dokonce nechtěli dorazit ani na svatbu své matky v červnu 2022 se Samem Asgharim, ale jsou s Britney v kontaktu přes textové zprávy. Konzultovala s nimi údajně i pasáže své právě vycházející knihy.

Justine, byla jsem ti nevěrná 

To, že se stala matkou, je podle Britney to nejlepší, co ji mohlo v životě potkat. „Být mámou byl můj splněný sen,“ svěřuje se Britney v The Woman in Me. Stát se matkou mohla přitom už o dost dříve. Jedna z bombshell informací, kterou Britney vypustila ve svých memoárech je ta, že v roce 2000 byla těhotná se svým tehdejším přítelem, zpěvákem Justinem Timberlakem, ale rozhodla se jít na potrat, protože Timberlake se na to stát se rodičem tehdy necítil. V knize také vzpomíná na to, jak bylo těžké ustát rozchod s Justinem Timberlakem a být v očích veřejnosti tou, kdo ublížil zlatému chlapci. Klín mezi ně totiž vrazila údajná Britneyina nevěra, kterou v The Woman in Me konečně také otevřeně přiznává. Mělo k ní dojít s choreografem Wadem Robsonem, který v tu dobu spolupracoval na tanečních choreografiích jak s Britney, tak s kapelou NʼSync, jejímž členem byl Justin Timberlake. S Wadem si Brit jednou vyrazila do baru, kde spolu tančili tak dlouho, až se „to stalo“. O svém poklesku prý tehdy Justinovi řekla a on byl schopen jí odpustit a jít ve vztahu dál, ale jeho později vydaný hit Cry Me A River je jasným důkazem toho, jak hluboko ho Britneyina nevěra zasáhla.

Mohlo by se vám líbit

Britney Spears: Panenská ikona, sexy bohyně nebo mediální oběť?

Princezna pop kultury přelomu milénia ovlivnila snad každou malou holčičku, slečnu i ženu té doby. Na jejích singlech jsme vyrůstaly, tančily na diskotékách a jejich slova známe zpaměti dodnes a dokážeme je odrecitovat i bez playbacku. Hudba Britney Spears se stala symbolem jedné éry. Britney byla náš miláček. Má to však jeden háček. Zeptal se někdy někdo Britney, jestli je s tím v pohodě?
elle.cz

Nic neumíš a jsi tlustá

Vzpomínky Britney jdou ale mnohem dál, a to do samotných začátků její kariéry. V 11 letech začala působit v Mickey Mouse klubu. „Být v show byl výcvikový tábor pro zábavní průmysl: rozsáhlé taneční zkoušky, lekce zpěvu, hodiny herectví, čas v nahrávacím studiu a mezi tím škola. Byl to dětský sen – neuvěřitelná zábava, zvláště pro dítě, jako jsem byla já. Ale byla to také výjimečně tvrdá práce: cvičili jsme choreografii třicetkrát za den a snažili se, aby každý krok byl perfektní.“ Britney působila v klubu s Justinem Timbelakem, Ryanem Goslingem a Christinou Aguilerou a evidentně byl tento dětský bootcamp velmi úspěšný, protože nejen z těchto odchovanců vyrostly hudební hvězdy první velikosti. Britney pak vydala svůj první obří hit One More Time a pak už to šlo jako po másle. Vydala čtyři veleúspěšná alba a stala se hlavní hvězdou svého pobytu v Las Vegas Piece of Me, který během čtyř let vydělal 138 milionů dolarů. V zákulisí ale říká, že byla nešťastná. „Už od puberty si mě prohlíželi nahoru a dolů a říkali mi, co si myslí o mém těle,“ vzpomíná Britney na tlak, kterému byla po dlouhé roky vystavená. „Pokud jsem si myslela, že být kritizována za své tělo v tisku bylo špatné, od mého vlastního otce to bolelo ještě víc. Opakovaně mi říkal, že vypadám tlustě a že s tím budu muset něco udělat. Pocit, že nikdy nejste dost dobří, je pro dítě zdrcující stav bytí. Tu zprávu do mě neustále vtloukal a i když jsem toho tolik dokázala, pokračoval v tom,“ šokuje Britney vzpomínkami na roky své vrcholné kariéry.

Holá hlava a poručnictví

Její frustrace vykrystalizovala ve známé gesto, kdy si na veřejnosti oholila hlavu a kvůli dalším eskapádám vedlo k rozhodnutí soudu zbavit Britney svéprávnosti a ustavit jejím poručníkem na dlouhé roky jejího otce.Kdyby mě nechali žít svůj život, vím, že bych následovala své srdce a vyšla bych z toho správným způsobem, vyřešila bych to,“ říká Britney. „Uplynulo třináct let, kdy jsem se cítila jako pouhý stín sebe sama. Když teď zpětně vzpomínám na to, jak můj otec a jeho společníci měli tak dlouho kontrolu nad mým tělem a mými penězi, je mi z toho špatně. Pomyslete na to, kolik mužských umělců utratilo všechny své peníze. Kolik z nich užívalo návykové látky nebo mělo problémy s duševním zdravím. Ale nikdo se jim nepokusil sebrat kontrolu nad jejich těly a penězi. Nezasloužila jsem si to, co mi moje rodina udělala,“ vyjádřila se zpěvačka rezolutně.

Mohlo by se vám líbit

Nezapomenutelné momenty Britney Spears: Slavný polibek, styl i svatba

Britney Spears dosáhla dalšího milníku svého velmi divokého života. Minulý týden se totiž znovu provdala a zpečetila tak skutečnost, že po letech konečně může plně kontrolovat vlastní osud. Jaké momenty oslnily či šokovaly nejen fanoušky slavné zpěvačky, která si prožila nespočet úspěchů i pádů?
elle.cz

Žádné další lži

Někdy jsem si říkala, že je skoro legrační, jak jsem získala hudební ceny za alba, která jsem nahrála, když jsem byla údajně tak neschopná, že mě musela ovládat moje rodina. Pravdou však bylo, že to nebylo vůbec vtipné.“ Proto se nyní konečně rozhodla promluvit a říct svou verzi událostí, které formovaly její život. „Během posledních 15 let, nebo dokonce na začátku své kariéry, jsem seděla, zatímco lidé o mně mluvili a vyprávěli za mě můj příběh,“ říká. „Poté, co jsem se zbavila poručnictví, konečně můžu vyprávět svůj příběh bez obav z následků a reakce lidí, kteří mají na starosti můj život.“ Britney Spears ve svých memoárech The Woman in Me podrobně popisuje svou neuvěřitelnou cestu od náctileté superstar k jedné z nejprodávanějších umělkyň všech dob, průšvihy, které provázely její kariéru, skličující zkušenost s poručnictvím i její minulé milostné vztahy. „Konečně je čas, abych zvýšila hlas a promluvila, a moji fanoušci si zaslouží slyšet to přímo ode mě,“ říká. „Žádné další spiknutí, žádné další lži – jen já a má vlastní minulost, přítomnost a budoucnost,“ uzavírá Britney.

Mohlo by se vám líbit

ALE NE! NEJVĚTŠÍ HVĚZDNÉ ROZCHODY, KTERÉ NÁM ZLOMILY SRDCE

Takoví jsme byli – snímek pojednávající o nejbolestivějším rozchodu na plátně. Mnohé diváky po premiéře přesvědčil, že mezi Robertem Redfordem a Barbarou Streisand muselo existovat skutečné pouto. Jejich výkon byl totiž tak přesvědčivý až „bolel“. Zdá se však, že i ve skutečnosti zažívají celebrity velmi bolestivé rozchody. A někdy svým rozhodnutím zklamou i nás.
elle.cz

Zdroj: People.com, pagesix.com, Instagram