Kráska a zvíře? Fanoušci Seleny Gomez nejsou z její nové lásky nadšení

Hra na schovávanou

Nejprve zpěvačka a herečka vyvolala na sociálních sítích bouři, když olajkovala a okomentovala příspěvek instagramového účtu Pop Faction, který zněl: „Selena Gomez zdánlivě potvrzuje, že je ve vztahu“. Šla ještě o krok dál, když olajkovala i další příspěvek: „Selena Gomez říká, že chodí s Bennym Blancem“. Další udičku pro zvědavost Selena svým fanouškům nahodila poté, co sama sdílela fotku, jak se tulí k Bennymu, zatímco jeho tvář ještě stále nebyla vidět. Poté, co se spolu objevili na Zlatých glóbech, je ale všechno jasné. Selena a Benny jsou oficiálně nový pár.

Stará historie

Zatímco mnoho lidí Seleně nové štěstí přeje, je také spousta těch, kteří její nový vztah kritizují. Co mají Selenators novému příteli Bennymu za zlé? Kromě toho, že vedle jejich zbožňované zpěvačky vypadá jako vandrák, a vizuálně se podle nich k sobě vůbec nehodí? Zdá se, že za všechno může dávná společná historie. Ano, Selena a Benny totiž nejsou noví známí. Znají se roky a mají už ledacos za sebou. Fanoušci Seleny Bennymu nemůžou zapomenout jeden jízlivý komentář, kterého se kdysi na její adresu dopustil.

Co spolu mají Selena, Timothée a Kylie? Dost možná velký problém

elle.cz

Jak a kdy se potkali?

Selena Gomez a Benny Blanco se znají mnoho let. V roce 2015 Benny produkoval její singl Same Old Love. O šest let později spolu pracovali znovu, tentokrát na písni s názvem I Can't Get Enough. Benny a Tainy, známí hudební producenti, produkovali skladbu, zatímco Selena a kolumbijský zpěvák J Balvin zpívali vokály. Na obalu singlu je Selena se všemi třemi muži v obří posteli, kde se také celý klip písničky odehrává, a za paži drží Bennyho v obleku plyšového medvídka. Selena a Benny se tedy znají minimálně osm let. Staré kamarádství ale pojí také Bennyho a Selenina ex Justina Biebera. Jejich přátelství se datuje od roku 2009, tedy ještě rok předtím, než chlapecká superstar začala chodit se Selenou. Benny toho roku produkoval Justinův song ve spolupráci se Seanem Kingstonem Eenie Meenie a je také podepsaný pod Justinovými songy Somebody To Love (Remix), Love Yourself a Cold Water z roku 2016. Poslední společné dílo Bennyho a Justina, Lonely, spatřilo světlo světa před třemi lety. Song působí jako Justinovo vyznání, co musel zažívat jako dětská hvězda a jak osaměle se cítil. Když Benny mluvil o této skladbě pro magazín Variety, řekl: „Vedeme spolu hluboké rozhovory... Nemyslím si, že mnoho lidí to má s Justinem Bieberem stejně. Známe se už od doby, kdy jsme byli kluci. Když jste oba umělci, odhalujete své nitro. Oba musíte být opravdu otevření. Oba musíte být 100% sami sebou.“

Velké změny u Biebrových. Je na spadnutí rozvod nebo dítě?

elle.cz

Čím Benny Selenu urazil?

A teď k tomu hlavnímu důvodu, proč fanoušci nejsou rádi, že Selena Gomez chodí s Bennym Blancem. V roce 2020, během rozhovoru o singlu Lonely, Benny chválil Justina, zatímco se vysmíval ostatním popovým hvězdám, které kromě zpívání ještě uvádí na trh své make-up značky. Benny tehdy řekl: „Justin není jedním z těch popových umělců, kteří jsou jako přes kopírák. Jak říkají: ,Toto je můj nový singl a tady je moje řada make-upu.ʽ Justin prostě řekne: ,Jo. Mám pupínek a cítím dnes úzkost.ʽ Vždy byl v těchto věcech upřímný.“ Není nutné zmiňovat, že Selena ve stejné době vydala svou řadu make-upu Rare Beauty. Většina jejích věrných fanoušků si právě na tuhle uštěpačnou poznámku vzpomněla, když se Selena a Benny začali spolu objevovat na veřejnosti.

Nejste v tom sami: 5 celebrit, které se popraly se syndromem vyhoření

elle.cz

Selena se nedá

Nemyslím si, že je špatný chlap, ale v minulosti jasně řekl věci, aby jí ublížil.“ Nebo: „Nemusíte s tím chlapem přestat mluvit, ale začít s ním randit? Myslím, že je to příliš, je to nedostatek sebelásky,“ ozývají se Selenini fanoušci. Selena si ale na sociálních sítích brání svoje. Stejně jako před časem umlčela nehorázné komentáře na svou postavu, poradila si i s řečmi na Bennyho. Odpověděla například: „Zacházel se mnou lépe než s jakoukoli lidskou bytostí na této planetě.“ Další obhajoba zahrnovala velká vyznání: „Je absolutně vším v mém srdci,“ nebo „Byl to nejlepší, co se mi kdy stalo.“ Když ji někteří z jejích followers obvinili z trollingu fanoušků, uchýlila se k detoxu na sociálních sítích. „Nikdy jsem netrollila,“ odpověděla. „Na chvíli opouštím Instagram, než budu muset zase pracovat. Jen si stojím za tím, v co věřím. Nestydím se to dělat. Miluji své fanoušky víc než cokoli na světě.“

‚‚Buďte zticha, nejsem modelka!‘‘ Selena Gomez hájí svá kila navíc

elle.cz

Zdroj: Instagram, YouTube, Graziadaily.co.uk, PageSix.com