Co spolu mají Selena, Timothée a Kylie? Dost možná velký problém

Selenino mimořádné nadání 

Jeden z nejdiskutovanějších momentů Zlatých glóbů 2024 patřil bezpochyby Seleně Gomez, zpěvačce Taylor Swift a jejich společné kamarádce, herečce Keleigh Sperry. Selena má mimořádné nadání stávat se hlavní hrdinkou virálních momentů, které pak dlouho kolují mezi fanoušky a po sociálních sítích. Sotva se začalo zapomínat na její přestřelku s Hailey Bieber, je tady pro senzacechtivé publikum čerstvý materiál. Gomez a její kamarádky pobavily svět vzájemnou interakcí, při níž si šeptaly horké drby. Jejich cílem neměl být nikdo jiný než Timothée Chalamet. A jeho nová partnerka Kylie Jenner.

 

‚‚Buďte zticha, nejsem modelka!‘‘ Selena Gomez hájí svá kila navíc

elle.cz

Co se stalo?

Během jedné z reklamních přestávek na Globes kamery zachytily Selenu Gomez, jak běží ke stolu Taylor Swift a Keleigh Sperry. Pokud zrovna nejste Willem Dafoe, který spolu s nimi u stolu seděl, je téměř vyloučeno, abyste věděli, o čem se tyto tři gossip girls přesně bavily. Lidská zvědavost je ale mocným hnacím motorem a proto si zahraniční bulvár najal experta na odečítání ze rtů, který odhalil pikantní informaci. Co mělo být tedy tématem vzrušené debaty tří umělkyň? Selena Gomez se údajně vydala ke stolu, u něhož seděl nejnovější představitel Willyho Wonky Timothée Chalamet. Herce, jehož hvězda v poslední době strmě stoupá, měla Selena požádat o společnou fotku. Do hovoru se jim v tu chvíli měla vložit Timothého partnerka Kylie Jenner a říct: „Ne.“ Ups.

Nejlepší róby červeného koberce 81. ročníku Zlatých glóbů

elle.cz

Gossip Girls 

Tuto pobuřující novinku si Selena samozřejmě nemohla nechat pro sebe a tak s ní rychle běžela za svými kamarádkami, kterým se s ní svěřila: „Požádala jsem o fotku s ním (Timothéem) a ona (Kylie) řekla ne.Taylor Swift v reakci na tuto informaci zalapala po dechu a Keleigh Sperry udiveně vykřikne: „S Timothéem?“, což jí Selena odsouhlasila přikývnutím. Všichni účastníci „gossip“ aféry ale svorně odmítají, že by k něčemu takovému opravdu došlo. Podle Seleny se holky bavily o někom úplně jiném než o Timothéem a Kylie. Také samotný představitel Wonky popřel, že by k něčemu takovému došlo. Se Selenou se prý ani neviděli, ani s ní nemluvili. Selena a Kylie se údajně příliš nemusí. Příčinou je loňská kauza „Browgate“, kdy Selena na sociálních sítích zveřejnila, že se jí příliš nepovedla úprava obočí. Na to Kylie zveřejnila fotku dokonalého obočí Hailey Bieber, která Selenu vystřídala v náručí Justina Biebera. A kauza dvou rivalek podpořená aktivitou Kylie Jenner byla na světě. Nebylo by proto nic divného, kdyby si Kylie chtěla na Seleně opět zchladit žáhu a fotku se svým partnerem jí odmítnout. Pokud by to tedy byla pravda, což všichni zainteresovaní odmítají.

Zlaté glóby ovládnul Oppenheimer, překvapila řada filmových nováčků

elle.cz

A vítězem se stává...

9. ledna web TMZ sdílel video, ve kterém se Timothého Chalameta v ulicích Los Angeles zeptal, jestli jsou se Selenou v pohodě. „Ano, samozřejmě,“ odpověděl Chalamet. Následně popřel, že by Selena a Kylie měly mezi sebou nějaký spor a dodal, že jsou všichni v pohodě. Asi se nikdy s jistotou nedozvíme, co Gomez, Swift a Sperry skutečně probíraly, ale pravdou je, že se Selena snaží převést pozornost jiným směrem. Po ceremoniálu Golden Globes zveřejnila fotku, na které je s novým přítelem Bennym Blancem a napsala: „Vyhrála jsem.“

Šedovlasé a classy. Ženy, které jsou i ve svých letech ikonami stylu

elle.cz

Zdroj: ELLE.com, hollywoodreporter.com, people.com, tmz.com