Kylie Jenner pod palbou kvůli výplním: Fanoušci tvrdí, že vypadá staře

Kylie vždy na očích, vždy zářící

Ať už je to na Met Gala, na červeném koberci společenských eventů nebo ve front row na módní přehlídce, Kylie Jenner se, pokud jde o její vzhled, jen málokdy dopustí nějakého přešlapu. Nakonec i její look na přehlídce Jeana Paula Gaultiera byl ohromující. Jednoduché minišaty s korzetovým živůtkem a vrstvou dlouhého tylu spadající dolů od korzetu po kotníky. Doplnila je mohutnými botami z průhledného plastu. Co se vlasů a líčení týče, vsadila na navlněný messy culík s prameny rámujícími obličej a na přirozené líčení. Dá se říct, že Kylie zářila, jak jsme na to u ní zvyklí, a že se jejímu vzhledu nedalo nic vytknout. Kdykoli Kylie, která v současné době chodí s hercem Timothée Chalametem, opustí dům, je sledována, jak vypadá, co si učesala, jak se namalovala, co si oblékla. Cokoli, co King Kylie udělá, je okamžitě kopírováno. Mezi pozitivními komentáři se ale bohužel tentokrát vyskytla i spousta hlasů, které se rozezněly kritikou.

Mohlo by se vám líbit

Kylie Jenner si obarvila vlasy na růžovo a vrací se své King Kylie éry

Kylie Jenner vstoupila do stroje času a ocitla se zpátky v roce 2014 s fresh pastelově růžovými vlasy. Zdá se, že éra, kterou internet nazval King Kylie, se po deseti letech opět vrací.
elle.cz

Krásná, ale starší. No a?

Neříkám, že nevypadá krásně. Jen mnohem starší, než ve skutečnosti je,“ prohlašuje pod její fotkou z módní události jeden z fanoušků. „Všechny ty úpravy, které si nechala udělat, ji opravdu zestařují,“ nechal se slyšet jiný. A do citlivého místa zatnula i jedna ze sledujících: „Kylie vypadá tak staře, vypadá starší než Kendall, tak na 32 nebo 33.“ Její komentář získal téměř 4 000 lajků. Jiní uživatelé se ji v jejích 26 letech dokonce neobávají přirovnat ke čtyřicetileté ženě. Není to poprvé, co uživatelé sociálních sítí naznali, že Kylie Jenner vypadá starší. Když v listopadu 2023 převzala cenu Brand Innovator of the Year, byly komentáře na její vzhled velmi podobné. 

Mohlo by se vám líbit

Co spolu mají Selena, Timothée a Kylie? Dost možná velký problém

Mohlo by se zdát, že více než týden po slavnostním ceremoniálu už budou z koberce zameteny i poslední třpytky a na události Zlatých Glóbů si vzpomene už jen znuděný recepční hotelu The Beverly Hilton, kde se konaly. Ale ne! I po takové době dokáží Golden Globes produkovat momenty, o kterých se mluví. Třeba problém trojice Selena Gomez, Kylie Jenner a Timothée Chalamet.
elle.cz

Přiznala výplně 

Šestadvacetiletá celebrita v počátcích svých beauty úprav odmítala jakýkoli zásah do svého obličeje přiznat. Tvrdila, že plné rty má díky tomu, že používá kosmetické sady na rty Kylie Cosmetics. Pod tlakem veřejnosti a fotek „před“ a „po“, které nešlo nijak zpochybnit, ale přiznala pravdu. Potvrdila, že má ve rtech výplň, a také otevřeně mluvila o tom, že si ji nechala aplikovat i do jiných částí obličeje, aby vypadala mladistvě a lépe. „Lidé si myslí, že jsem šla pod nůž a nechala jsem si úplně předelat obličej, což je naprosto mylné,“ řekla. „Jsem vyděšená! Nikdy bych to neudělala. Lidé nechápou, co dokážou dobré vlasy, make-up a výplně. Jsou to výplně. To nepopírám.“

Mohlo by se vám líbit

Generace plastic people

Bella Hadid, Kylie Jenner, Meghan Markle a další. Není jim ještě ani čtyřicet a už za sebou mají nejednu plastickou operaci. Možná se vám to bude zdát šílené, ale plastika je v kurzu u stále mladších lidí. Mileniálové se nebojí využívat kosmetických procedur, aby získali tvář a tělo, po jakých touží.
elle.cz

Šlo by to vůbec jinak?

Na druhou stranu je nutné přiznat, že s rodinným zázemím, jako má Kylie, je těžké zůstat nedotčený jehlou a skalpelem. Vyrůstala před televizními kamerami a na její vzhled se diváci zaměřovali už v jejím dětství. Během svého dospívání byla na internetu běžně šikanována za to, že je tou nejméně atraktivní z rodiny Kardashian-Jenner. Může tedy vůbec někoho překvapit, že ve svých sedmnácti letech podlehla tlaku a podstoupila svou první aplikaci výplní? Když se navíc setkala s pozitivními ohlasy na svůj vylepšený vzhled a okamžitě tím byla vystřelena do čela žebříčku krásy sester Kardashian-Jenners, je jasné, že to vnímala jako krok správným směrem. Její vzhled a tvar rtů se staly nejvyhledávanějším beauty trendem na Googlu, a Kylie určila nové trendy v oblasti krásy pro celou její generaci. O deset let později ale začíná sklízet kritiku svého vzhledu. Trollové tvrdí, že by Kylie vypadala lépe, kdyby byla „přirozenější“. Sama Kylie se dokonce vyjádřila, že se cítí nepříjemně kvůli standardům krásy, které její rodina stanovila tím, že podporuje výplňové nebo kosmetické operace a má navíc tak velký zásah na publikum mladých, snadno ovlivnitelných fanoušků. Svých kosmetických úprav prý lituje. „Nechci, aby moje dcera dělala věci, které jsem dělala já,“ řekla. „Přála bych si, abych se nikdy ničeho nedotkla." Její upřímnost a myšlenkový vývoj fanoušci ocenili, ale nebrání to trollům se při každé příležitosti do jejího vylepšeného vzhledu trefovat.

Mohlo by se vám líbit

Kauza Chiary Ferragni hýbe Itálií. Do podvodu se vložila i vláda

Slevové kódy, placené spolupráce, vlastní merch. Na to všechno jsme u influencerek zvyklí. Jedna z těch nejvlivnějších, italská hvězda Chiara Ferragni, před Vánocemi dokonce spustila charitativní spolupráci. Místo uznání si ale vysloužila milionovou pokutu a momentálně se kvůli její kauze chystá úprava italských zákonů. Tohle se úplně nepovedlo...
elle.cz

S trolly nikdy nevyhraje

Kylie Jenner je objektivně nádherná, i když za tím stojí mix genů, tvrdá práce s trenérem i špičková práce chirurgů. Pro někoho bude vždy nedotknutelně dokonalá, pro jiné zas nikdy dost dobrá, ať udělá cokoli, protože je to prostě Kylie Jenner. Ti samí komentující by byli schopni napsat, že je ošklivým káčátkem rodiny a proč se sebou něco neudělá, stejně jako že je přehnaně předělaná a už se sama sobě nepodobá. A mezitím budou sledovat každý její krok a hltat každou zprávu a příspěvek, které se na sociálních sítích nebo v médiích objeví. S trolly a jejich kritikou to Kylie nikdy nevyhraje. Ale upřímně – s její tváří, úspěchy v podnikání a na sociálních sítích a Timothée Chalametem po boku – mělo by ji to trápit?

Kylie Jenner na show Jeana Paula Gaultiera

 

Zdroj: Instagram, Graziadaily.co.uk, mirrok.co.uk