King Kylie je zpět! S růžovými vlasy se vrací ke svému divokému já

Vyslyšela vibrace z roku 2014

Kylie Jenner sdílela svou staronovou image na svých sociálních sítích 16. ledna tohoto roku. Místo svého obvyklého odstínu tmavé hnědé předváděla nový svěží odstín cukrové vaty. „Letos jsem cítila vibrace z roku 2014,“ napsala na TikTok a fanoušci začali šílet. Její věrná družina fanoušků okamžitě pod příspěvek začala psát nadšené komentáře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jedna Kylie vládne všem

Vláda žen Kardashian-Jenner nad světem celebrit trvá už roky. KarJenners se přitom ve vládnutí střídají. Vždycky je jedna, která veřejnost zajímá o něco více než ty ostatní, aby následně předala žezlo další sestře, která svět zaujme něčím novým. Od poloviny ledna 2024 se korunovační klenoty vrátily do rukou Kylie a nastala opět éra „King Kylie“. U jejího postu s růžovými vlasy se za hodinu objevilo přes 20 tisíc komentářů, z nichž některé zněly „Návrat King Kylie“ nebo „OMG, King Kylie, jsi to ty?“. Ano, je to ona a opět usedla na trůn výsluní. Na předávání Zlatých glóbů se objevila vedle svého partnera, jímž není nikdo menší než současný miláček Hollywoodu Timothée Chalamet. Je si jím dokonce tak jistá, že snad může rozhodovat o tom, s kým se Timothée vyfotí či nevyfotí a on jí ještě něžně šeptá, že je ta nejlepší ze všech. Její značky vydělávají miliony dolarů a kromě toho svými příspěvky denně krmí Instagram a udržuje svou fanouškovskou základnu updated.

Efekt Kardashian: Ovlivnily slavné sestry i váš vzhled?

elle.cz

Zrození King Kylie 

První éra King Kylie nastala asi před deseti lety a dosáhla vrcholu kolem let 2015 a 2016. Tehdy byli Kyliini fanoušci fascinovaní každým jejím příspěvkem. Barvila si vlasy do bláznivých barev od blond přes modrou, růžovou, po červenou a zase zpátky, jezdila celé dny po městě svým luxusním autem a natáčela se u toho, tančila s přáteli a točila make-up tutoriály. Úspěchy jejích příspěvků byly fenomenální. Pak začala chodit s rapperem Tygou, který si nechával říkat také „King Gold Chain“, protože kromě zapletených copánků je jeho poznávacím znamením nošení masivního zlatého nebo stříbrného řetězu. Aby Kylie v té době demonstrovala svou lásku k Tygovi, uvedla na svém Instagramu, že je „King Kylie“, což se okamžitě uchytilo.

Vztahy mezi sestrami Kardashians: kdo s kým táhne a kdo si nerozumí?

elle.cz

Back to pink

Svým odklonem od decentní lady-like tmavé barvy k cukrové růžové Kylie nejen vizuálně omládla, ale také jako by se vrátila právě do svých divokých King Kylie let. Matka dvou dětí ale během svého loňského rozhovoru pro časopis WSJ naznačila, že se jako King Kylie stále cítí. Když mluvila o uvedení své nové módní značky Khy, popsala její ladění do stylu „King Kylie – kterou v jádru jsem“. Jestli se King Kylie vrátila zpátky nebo jestli jde jen o chytrý marketingový tah, který má podpořit prodeje Khy, uvidíme na Kyliině Instagramu. Tím si můžeme být naprosto jistí.

55 nejvíc sexy outfitů rodin Kardashian/Jenner

elle.cz

Zdroj: PageSix.com, Khy.com, Highsnobiety.com, Dailymail.co.uk