REKLAMA

Opravdu se Kim Kardashian a Kanye West rozvádí?

REKLAMA

 

Podle Page Six je rozvod nevyhnutelný a královna reality show a sociálních médií Kim již najala prvotřídní právničku Lauru Wassel, která dříve zastupovala i Angelinu Jolie, Heidi Klum a dokonce i Kim samotnou, když se v roce 2011 rozváděla s Krisem Humphriesem. Zatím je ale pouze na “stand-by” a Kim a Kanye ještě navštěvují párového terapeuta, aby se rozhodli co nejlépe ve prospěch svých dětí. Důvodem k rozchodu je údajně Kanyeho psychické zdraví a jeho twitterová “prezidentská” kampaň. Na druhou stranu Kanyemu nevyhovuje životní styl jeho ženy a celé její rodiny.  

 

 

Kim a Kanye již žijí delší dobu odloučeně, a dokonce ani svátky netrávili pohromadě. Kanye se odstěhoval na svůj honosný ranč ve Wyomingu a se svou manželkou se viděl naposledy na její soukromé oslavě 40. narozenin v říjnu, která se konala na privátním ostrově. 

Kdo získá luxusní sídlo?

Pokud ovšem opravdu k rozvodu dojde, údajně hlavním sporem mezi nimi se stane jejich designový rodinný dům v Calabasas za 40 milionů dolarů. Kim údajně vlastní všechny pozemky, zatímco její manžel samotný dům.  

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA