Opravdu se Kim Kardashian a Kanye West rozvádí?

 

Podle Page Six je rozvod nevyhnutelný a královna reality show a sociálních médií Kim již najala prvotřídní právničku Lauru Wassel, která dříve zastupovala i Angelinu Jolie, Heidi Klum a dokonce i Kim samotnou, když se v roce 2011 rozváděla s Krisem Humphriesem. Zatím je ale pouze na “stand-by” a Kim a Kanye ještě navštěvují párového terapeuta, aby se rozhodli co nejlépe ve prospěch svých dětí. Důvodem k rozchodu je údajně Kanyeho psychické zdraví a jeho twitterová “prezidentská” kampaň. Na druhou stranu Kanyemu nevyhovuje životní styl jeho ženy a celé její rodiny.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kim a Kanye již žijí delší dobu odloučeně, a dokonce ani svátky netrávili pohromadě. Kanye se odstěhoval na svůj honosný ranč ve Wyomingu a se svou manželkou se viděl naposledy na její soukromé oslavě 40. narozenin v říjnu, která se konala na privátním ostrově. 

Mohlo by se vám líbit

Jak Kim Kardashian budovala impérium: Od střevíčků po stovky milionů

Čisté jmění Kim Kardashian West činí podle časopisu Forbes 780 milionů dolarů a bylo by troufalé domnívat se, že to americké podnikatelce vydělal jen make-up a Instagram. Kim je byznys žena na svém místě, která v současnosti studuje právo. Kim nedávno oslavila 40. narozeniny a my vám odhalujeme její příběh.
elle.cz

Kdo získá luxusní sídlo?

Pokud ovšem opravdu k rozvodu dojde, údajně hlavním sporem mezi nimi se stane jejich designový rodinný dům v Calabasas za 40 milionů dolarů. Kim údajně vlastní všechny pozemky, zatímco její manžel samotný dům.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Kim Kardashian & Met Gala: tak šel čas

Její outfity většinou spojují hluboké výstřihy, transparentní látky a těsné střihy. Jaký je váš favorit?
elle.cz