Tohle bylo zbabělé! Ben se sbalil a odešel, když Jennifer nebyla doma

Hlavně žádnou nepříjemnost

Lopez strávila minulý týden v Itálii, kde byla vyfotografována, jak si s přáteli užívala den na lodi v Positanu. Z italské Neapole pak Jennifer přeletěla běžným linkovým letem do domu v Paříži, kde se účastnila pařížského týdne haute couture módy. Zatímco Lopez křižovala Evropu a nechávala fanoušky v úžasu, protože se přesunovala běžným ekonomickým letem a bylo možné s ní sedět ve stejném letadle, Ben doma v Americe nezahálel. Je známé, že muži nenávidí konflikty a ženské slzy a obojímu se zřejmě Ben chtěl vyhnout. Podle deníku People využil toho, že není Jennifer doma a přijel si sbalit své věci, které ve společném sídle měl. Vyhnul se tak nepříjemným chvílím, které by zřejmě nastaly, kdyby JLo jeho odchodu přihlížela.

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Lopez a Ben Affleck v hluboké krizi. Chystá se rozchod 2.0?

Nepřítomnost Bena Afflecka na Met Gala měla zřejmě vážnější důvod, než jeho pohodlnost a vyhlášenou nechuť předvádět se před kamerami. Manželství Bena a Jennifer se prý ocitlo v tak vážné krizi, že už se Ben dokonce odstěhoval ze společného sídla.
elle.cz

Stěhování je nevyhnutelné

Na druhou stranu stěhování věcí je logickým krokem, protože se manželé údajně rozhodli svou společnou luxusní rezidenci prodat. K jejímu vyklizení by tak dříve či později muselo dojít. Jen všichni asi doufali, že se Jennifer a Ben budou přesouvat spolu. Ben stále obývá pronajatou nemovitost ve čtvrti Brentwood, Jennifer měla schůzku s realitním agentem a hledá si také nový dům. Původně tvrdila, že se jedná pouze o investiční příležitost, ale vzhledem ke zprávám, které z okolí páru přicházejí, to spíše vypadá, že se tam bude stěhovat sama.

Chce žít skromněji

Ben prý ale luxusní sídlo, které si manželé za 1,4 miliardy pořídili po svatbě, nikdy neměl rád. Rezidence disponuje 17 ložnicemi, 30 koupelnami a parkovištěm pro 80 aut. Manželé do domu navíc investovali velké peníze, které se jim při prodeji nevrátí. I když za dům chtějí 1,5 miliardy, všechny investice, daň z prodeje nemovistostí a provize pro makléře jim odčerpají z kapes miliony. S tím se ale asi dokáží smířit. Ben si přeje žít méně okázale a hlavně blíže svým dětem.

Znatelná úleva? 

Affleck je prý z toho všeho smutný, ale soustředí se na svou práci během natáčení filmu Accountant 2 a na to, aby byl dobrým tátou pro své děti. Dokonce se zdá, že i když mu samozřejmě stávající situace není příjemná, svým způsobem se mu ulevilo. Zdroj dříve webu Page Six řekl, že Affleck během svého dvouletého manželství s Lopez „procitl ze zlaté horečky“. Teď žije mnohem skromněji, nemusí se předvádět na žádných společenských akcích a dělá jen věci, které považuje za opravdu důležité. Zpátečku vzala také diva Jennifer, která odvolala své koncertní turné s tím, že se chce spíše soustředit na podstatné věci, jako je trávení času s rodinou a evidentně také snaha zachránit manželství. „Jenny se opravdu snažila, ale víc udělat nemůže,“ řekl minulý týden deníku Daily Mail jeden ze zasvěcenců a dodal, že manželství dvojice se „nelepší, spíše je to horší.“ Paparazzi také bedlivě sledují, jestli oba manželé ještě nosí prstýnky. Jennifer poctivě zásnubní a snubní prsten nosí, Ben byl v posledních týdnech při řadě příležitostí viděn bez symbolického šperku. Duo sice „žije oddělené životy“, ale „ještě nejsou oficiálně ve fázi rozchodu“. A my stále doufáme, že to Bennifer 2.0 zvládne!

Mohlo by se vám líbit

Král bručounů Ben Affleck. Proč skutečně nedoprovodil JLo na Met Gala?

Pro Jennifer to byla velká noc. Byla jednou ze čtyř spolupředsedajících Met Gala, té nejvýznamnější společenské události roku. Ben Affleck ale tuto příležitost propásl. Lopez se po slavnostním koberci galavečera musela projít sama bez svého muže. Proč ji Ben nedoprovodil?
elle.cz

Zdroj: PageSix.com, People.com, DailyMail.co.uk, VanityFair.com