JLo zachraňuje, co se dá. Kvůli Benovi zrušila turné a sjela novináře

Jennifer a její vyčerpávající tempo

Jednou z příčin manželské krize slavného páru mělo být extrémní pracovní vytížení. Ben natáčí pokračování filmu Accountant, které ho odvedlo z domova do Los Angeles. Jennifer si také ukousla solidní porci práce. Sotva dotočila dokument The Greatest Love Story Never Told,uvedla na trh nový parfém jménem Promise, vydala nové album This Is Me... Now, spolupředsedala nejvýznamější společenské a módní akci světa MET Gala, premiéru měl její nový filmový počin pro Netflix Atlas a mezi tím vším se tvrdě připravovala na turné k novému albu, se kterým chtěla v létě objet Ameriku. Zdroje blízké páru prozradily, že je Affleck z neskutečného pracovního nasazení své manželky ztrhaný a takový život mu vůbec nevyhovuje. Jennifer to zřejmě uznala – 31. května do světa vypustila zprávu, že své koncertní turné, kterého se její fanoušci měli dočkat po dlouhých pěti letech, ruší. „Jennifer si bere volno, aby mohla být se svými dětmi, rodinou a blízkými přáteli,“ znělo ve zprávě od pořadatele. Lopez, která byla zrušením turné zničená, řekla fanouškům: Prosím, vězte, že bych to neudělala, kdybych necítila, že je to absolutně nutné.“

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Lopez a Ben Affleck v hluboké krizi. Chystá se rozchod 2.0?

Nepřítomnost Bena Afflecka na Met Gala měla zřejmě vážnější důvod, než jeho pohodlnost a vyhlášenou nechuť předvádět se před kamerami. Manželství Bena a Jennifer se prý ocitlo v tak vážné krizi, že už se Ben dokonce odstěhoval ze společného sídla.
elle.cz

Ze stovky na nulu

Jennifer si evidentně nechce zopakovat rozchod, kterým s Benem prošli přesně před dvaceti lety. Její kariéra je pro ni extrémně důležitá, ale zdá se, že manželství s Benem si cení víc. Zvolnila tempo a místo toho, aby trávila celé dny pilováním choreografie na turné, podniká obyčejné věci se svými dětmi a Benem. Spolu se zúčastnili maturitní slavnosti Violety, dcery Bena a jeho exmanželky Jennifer Garner. Pak se Jennifer ukázala na basketbalovém zápase Benova syna Samuela. Na zápas sice přijeli každý zvlášť, ale dovnitř vešli spolu, usmívali se na sebe a dokonce si vyměnili rozpačitý polibek. Se svou dcerou Emme pak Jennifer vyrazila na nákupy na bleší trh. Podle amerických médií se Jennifer snaží hodně zpomalit. Podle jejího vyjádření je nyní nejšťastnější, když může být doma s rodinou, uvařit jim jídlo a strávit s nimi klidné chvilky na zahradě.

Mohlo by se vám líbit

Král bručounů Ben Affleck. Proč skutečně nedoprovodil JLo na Met Gala?

Pro Jennifer to byla velká noc. Byla jednou ze čtyř spolupředsedajících Met Gala, té nejvýznamnější společenské události roku. Ben Affleck ale tuto příležitost propásl. Lopez se po slavnostním koberci galavečera musela projít sama bez svého muže. Proč ji Ben nedoprovodil?
elle.cz

Na Bena se neptejte

Krizi se snaží zažehnat uvnitř své rodiny i svým působením na veřejnosti. Na tiskových konferencích pořádaných k propagaci filmu Atlas si Jennifer vymínila, že nebude novinářům dávat rozhovory one to one, ale vždy jen ve skupině s ostatními hereckými kolegy. Poprosila také, aby se jí neptali na soukromé záležitosti. Během tiskové konference v Mexico City se přesto jeden ze žurnalistů na Jennifeřino rozpadající se manželství zeptal. Usadila ho slovy: „Vy to přece víte líp než já.“ Snažila se sice zasmát, ale atmosféra v sále znatelně ochladla. Její filmový kolega Simu Liu poprosil všechny v sále, aby „sem netahali tuto negativní energii“. Lopez se snaží, aby šlapaly její projekty, ale i manželství. Zvolnění tempa a soustředění se na obyčejné životní radosti by jí mohlo přinést vytoužený klid i rozehnání manželských mraků. Podle jednoho zdroje je „jedním z problémů“ jejich vztahu právě to, že Ben údajně cítí, že Jennifer není nikdy „spokojená“. „Ben má pocit, že se Jennifer těžko cítí spokojená, a to je jeden z problémů, kterým čelí," řekl zdroj blízký páru. Dalším problémem jsou jejich údajné protichůdné postoje ke slávě. „Mají velmi odlišné přístupy, pokud jde o pozornost médií. Ben nesnáší veškerou pozornost a je mu to velmi nepříjemné. Jennifer si to vždycky spíše užívala,“ řekl zdroj webu People.

Mohlo by se vám líbit

Krize u JLo a Bena Afflecka? Ben nezvládá tlak, Jennifer ho uklidňuje

Spolu tvoří jeden z nejzářivějších it-clouples Hollywoodu. Jak je to ale za zavřenými dveřmi? Na veřejnost se dostávají paparazzi videa, kde se Ben tváří mírně řečeno naštvaně a JLo má spoustu práce s tím, aby ho ukonejšila. Začaly se nad jejich rájem vznášet první temné mraky?
elle.cz

Zdroj: People.com, PageSix.com, Buzzfeed.com