Chystají Jennifer Lopez a Ben Affleck rozchod 2.0?

Rozchod 2.0?

Prominentní pár už má jednu obrovskou krizi zakončenou rozchodem za sebou. Došlo k ní v roce 2004, kdy se po dvouletém vztahu rozešli těsně před plánovanou svatbou. Oba pak uzavřeli manželství s jinými partnery, měli s nimi děti… a po bezmála dvaceti letech se k sobě zase vrátili. Zkušenější, klidnější, ale stejně zamilovaní. Zdálo se, že druhou šanci tento osudový vztah už nepustí. Vzali se rovnou dvakrát, jednou při soukromém obřadu v Las Vegas, podruhé při pompézní svatbě se spoustou prominentních hostů v Benově sídle. Veřejnost jim začala přezdívat Bennifer 2.0 a zdálo se, že tento velký milostný příběh přeci jen bude mít svůj happy-end. V posledních týdnech je ale zřejmě všechno jinak. Podle zpráv z blízkého okolí manželské dvojice se zřejmě schyluje k dalšímu rozchodu.

Krize u JLo a Bena Afflecka? Ben nezvládá tlak, Jennifer ho uklidňuje

elle.cz

Soukromí versus popularita

První vlaštovky naznačující trable se začaly objevovat, když byli Ben a Jen několikrát na veřejnosti viděni, jak se dohadují. Ani na veřejných akcích nedokázal Ben skrýt své negativní emoce a Jennifer měla co dělat, aby situaci ukonejšila a alespoň před objektivy vypadali, že jsou v pohodě. Ben je spíše introvert a nedělá mu dobře pózovat před objektivy a i v soukromí mít za zády neustále smečku paparazzi. Jennifer je zvyklá zářit a skloubit své soukromí se svou popularitou se jí daří zvládat o mnoho lépe než Benovi. Ačkoli se to může zdát malicherné, právě to je zřejmě hlavním důvodem jejich největších manželských problémů. Jennifer v dokumentu The Greatest Story Never Told zveřejnila soukromé zprávy včetně dopisů, které jí měl Ben psát, když byl ještě ženatý se svou první ženou Jennifer Garner. I to Bena údajně velmi rozlítilo. Tyto informace považoval za příliš intimní a muselo mu být jasné, že tím ublíží i své exmanželce, která mu v minulosti několikrát hodně pomohla a s níž má dodnes velmi dobrý vztah.

JLo ukázala milostné dopisy od Bena. Psal je, když byl ženatý s jinou

elle.cz

Kostrbatá vysvětlení

Zahraniční média teď přišla s informací, že krize mezi pěveckou divou a populárním hercem je velice vážná. Magazín Daily Mail uvedl, že spolu pár nebyl vidět už sedm týdnů. Zpočátku to nebylo nápadné. Ben pobývá v Los Angeles, kde v současné době natáčí pokračování akčního filmu z roku 2016 The Accountant 2, zatímco Jennifer se připravuje na své nové turné a musela také věnovat hodně času přípravám na své čestné spolupředsednictví na Met Gala. Ostatně ani na tuto nejvýznamnější společenskou událost roku Ben Jennifer nedoprovodil. Všechny pochybnosti, které kvůli tomu vznikly, se ale manželé snažili potlačit právě vysvětlením o nutnosti Benovy přítomnosti na natáčení. Teď už tomuto vysvětlení ale věří jen málokdo.

Na konec ještě není čas

To, že jen Ben morous, je známá věc. Podle všeho se ale snažil mít pro veřejnou povahu jejich vztahu pochopení a byl ochoten docházet také na terapie. „Ben do jisté míry věří v terapii a je ochoten se jí účastnit s otevřenou myslí, i když celý ten ponižující proces nesnáší,“ řekl společenskému plátku Page Six zdroj z okolí páru. „Má také vyšší toleranci ke konfliktům a ví, že je nutné bojovat, aby dosáhl svého.“ Ani teď prý není vše ztraceno a ani jeden z dvojice není připraven hodit definitivně ručník do ringu. Každopádně je prý situace kritická. Ben se měl odstěhovat ze společné honosné rezidence a žije teď odděleně od Jennifer. Ta zase prý hledala dům, který by mohla koupit. Uvedla, že se jedná o investiční záměr, ale ve světle aktuálního dění není její vysvětlení příliš důvěryhodné. Jestli dvojice tuto krizi ustojí nebo jestli se Jennifer bude muset připravit na čtvrtý rozvod, ukáží nejbližší týdny.

Král bručounů Ben Affleck. Proč skutečně nedoprovodil JLo na Met Gala?

elle.cz

Zdroj: PageSix.com, DailyMail.co.uk, ELLE.cz