Olivia Wilde: Žena, která okouzlila svět... a Harryho Stylese

 

Podle magazínu OK! pár dokonce připravuje svatbu! Zatím však všechny plány drží v tajnosti. Olivia a Harry chtějí, aby to byla oslava, která definuje jejich jedinečné osobnosti, takže můžeme očekávat spoustu extravagantních i elegantních detailů. Zamilovaný pár strávil dovolenou v Itálii, a ještě před létem se Harry podle magazínu WHO vydal do Londýna pro návrh zásnubního prstenu.Je tedy možné, že už jsou oba zasnoubení. Nejsledovanější pár současnosti nás jednoduše nepřestává fascinovat.

Mohlo by se vám líbit

Balerínky jako dílo Brigitte Bardot

Brigitte Bardot nevdechla život jen mnohým legendárním rolím na stříbrném plátně. Stvořila i módní stálici našich botníků, kterou nepřestáváme milovat.
elle.cz

Harry a Olivia se potkali na natáčení filmu Olivie, Don't Worry Darling.‚‚Málo známý fakt: většina mužů herců nechce hrát vedlejší role ve filmech vedených ženami. To není případ Harryho," pochválila teď už především režisérka hvězdu svého filmu na sociálních sítích v únoru tohoto roku, kdy už se údajně vídali i intimně (a to od listopadu 2020), ale ještě nechtěli informaci o svém románku oficiálně potvrdit. Olivia přitom teprve v lednu ukončila manželství s komikem Jasonem Sudeikisem. Podle zdrojů z okolí obou celebrit, citovaných redaktory Vantiy Fair, však spolu oba multitalenti vypadají spokojeně.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A Olivia je zřejmě velmi okouzlující. Aby ne, její příběh je skutečně jak vystřižený ze scénáře romantické komedie o mladičké herečce, která vždycky chtěla režírovat. V září 2007 se dostala do obsazení lékařského dramatického seriálu House. Hrála postavu Remy ‚‚Thirteen" Hadleyhové , bisexuální internistky s Huntingtonovou nemocí, kterou House vybral z řady uchazečů, aby se připojili k jeho lékařskému týmu. 

Mezi léty 2013 až 2018 pokračovala s epizodními, nebo zanedbatelnými vedlejšími rolemi krásek v blockbusterech jako Rush nebo Tron: Legacy. Nic zvláštního. V roce 2017 začala aktivně vystupovat na Broadwayi a zlom přišel před třemi lety, kdy se poprvé rozhodla sednout do židle vedoucího placu. Její debut Booksmart ihned zaujal jak veřejnost, tak filmové kritiky. Washington Post uvedl: „Jak film rezonuje, jsou filmařské dovednosti Olivie Wilde stále zřetelnější a vrcholí ve třetím aktu, který staví souvislosti příběhu do krásného, a dokonce transcendentního světla.“  

Don't Worry Darling psychologický thriller o hospodyni z 50. let, kde si hlavní roli střihla Florence Pugh, začala Olivia připravovat v srpnu roku 2019. Původně měl roli Harryho hrát Shia LaBeouf, ale kvůli jeho sporům se štábem jej nakonec Olivia vyměnila za Harryho a... zamilovala se.

Mohlo by se vám líbit

Gwyneth Paltrow prozradila tajemství svého ikonického účesu!

Jedno z největších - bez nadsázky - tajemství dvacátého století, společný účes Gwyneth Paltrow a Brada Pitta je odhaleno! Gwyneth jej sama osvětlila na Instagramu. Kdo stojí za jejich ikonickým lookem?
elle.cz