Podcast ELLEness: O mateřství s Jitkou Nováčkovou a Olgou Plojhar

Tři kamarádky, tři mámy a spousta smíchu. Zorka Hejdová, Jitka Nováčková a Olga Plojhar vzdaly hold mateřství, dobře se u toho pobavily a postaraly se o asi nejbláznivější, ale také nejsrdečnější díl podcastu ELLEness, do kterého mateřství a pocity rodičů rozhodně patří. Maminky, jejichž děti jsou skoro stejně staré, probraly mnohá témata pojící se s mateřstvím, popsaly svůj běžný den, problémy i radosti, tipy a starosti a též přiznaly, zda jim přijde, že je narození miminka změnilo. Dvě ze zúčastněných dam se shodly na tom, že si stále přijdou úplně stejné jako dřív, jedna se však nechala slyšet, že na sobě pociťuje vcelku radikální změny. O kterou z těchto známých žen šlo? To zjistíte v našem podcastu! 

 

Česká influencerka, modelka, moderátorka a vítězka soutěže Česká miss 2011 Jitka Nováčková letos oslavila své třicáté narozeniny. V České republice se proslavila díky účasti v dříve velmi slavné modelingové soutěži, poslední roky si však mnoho fanoušků získala také díky svým upřímným příspěvkům na Instagramu i videím na YouTube. Jejím přítelem je bývalý aktivní finský fotbalista Tim Sparv, se kterým žila již na několika místech světa. V listopadu roku 2021 se páru narodila dcera Leah Elissa, která jim zcela změnila život.  

Olga Plojhar Bursíková, která v červnu oslaví jednatřicáté narozeniny, je česká herečka a modelka. Plojhar se objevila například ve filmu Gangster Ka, Skleněný pokoj či Štěstí je krásná věc, v seriálech jako V. I. P. vraždy, Dáma a král a Na vodě a v několika reklamách i klipech. Na hlavní roli, která by z ní udělala známou hereckou hvězdu, však stále čeká. Kamarádka Hejdové i Nováčkové se v roce 2016 provdala za Jakuba Plojhar, který se chvíli věnoval modelingu. V dubnu roku 2021 se dvojici narodila dcera Lotta.  

 

Barevné outfity celebrit prozářily Národní galerii

elle.cz