Barevné outfity celebrit prozářily prostory Národní galerie

Blížící se teplé měsíce se nesou v duchuakcí a nejrůznějších festivalů, v duchu společně strávených chvil. I z toho důvodu proběhl v Národní galerii v Praze speciální ELLE brunchkterý měl za cíl jediné: připomenout, jak důležité je společně se setkávat a bavit se. Kromě tematické dekorace a spousty sladkých dobrotnechyběla na brunchi ani energická hudba v podání Karla Havlíčka a unikátní akustické vystoupení zpěváka Adama Pavlovčina.

Akce se pro mnohé stala nezapomenutelnou především díky nevšední lokaci. Prostory Národní galerie jsou samy o sobě dechberoucí, takže výběr místa byl skutečným lákadlem. Brunch svedl na jedno místo řadu slavných osobností, mezi kterými byla například i herečka Elizaveta Maximová, známá z filmů Přání Ježíškovi, Modelář či Hra. Maximová promluvila o svých plánech na léto, které vzhledem k motivu akce „Summer vibes“ patřilo mezi diskutovaná témata.

 

Prohlédněte si střípky z brunche i pestrobarevné outfity celebrit:

 

Chystáme se na dovolenou do Toskánska, na kterou se moc těším a doufám, že to bude krásné. Myslím, že moje léto bude letos takové vyvážené. Bude jak pracovní, tak odpočinkové, protože budu točit film, ale zároveň i odpočívat. Takže léto bude v takovém krásném poměru, krásném tempu,“ prozradila herečka a přiznala, že letní měsíce doslova miluje.

Na létě si nejvíc užívám západy slunce a všechny ty romantické večery. Ty prostě zbožňuji. A vlastně i ta letní rána… Vstávat v šest nebo třeba v pět hodin ráno s východem slunce. To sluníčko je prostě život,“ svěřila se.

 

Mohlo by se vám líbit

KVĚTNOVÝ FASHION NEWSFEED: AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ ZE SVĚTA MÓDY

Co nového se ve světě módy událo, ptáte se? Račte se začíst, měsíčník povinné četby pro milovníky módy je tu. Přináší čerstvé zprávy například o tom, jak se Sydney Sweeney múzou Miu Miu stala či o tom, že nyní můžete nahlédnout do Jacquemusovy koupelny. A pokud jste ještě neslyšeli, že Balenciaga prodává staré tenisky, čtěte dále...
elle.cz

 

O svém ideálním letním dni i samotném outfitu se rozpovídala i influencerka Alex Sedláčková, modelka a influencerka Natálie Kotková či zpěvačka a moderátorka Emma Smetana. Všechny tři na brunch dorazily v letních modelech v zelených odstínech, ke kterým zvolily zajímavé doplňky v podobě výrazných prstenů. A zatímco pro Emmu se ideální den nese ve znamení společně strávených chvilek s jejími dětmi, Alex si ho spojuje s přáteli a příjemným večerem na pláži. Pointa je nicméně podobná – léto, rodina, kamarádi.

Obě influencerky sáhly po celkem jednoduchém outfitu ve stylu „Summer vibes“ – Natálie oblékla volné mini šaty, Alex zase trendový kostýmek. „Teprve vybaluji a třídím letní šatník, takže jsem chtěla něco, co už mám nějakou dobu v šatníku. Nechtěla jsem si zbytečně kupovat novou věc. Tyhle šaty mám hrozně ráda, jsou skvělé,“ usmívala se Kotková. A v dobré náladě byla i Alex: „Dnešní outfit jsem vybírala asi pět minut a doufám, že barvou a doplňky jsem splnila dress code,“ svěřila se. S tím si rozhodně nemusela dělat starosti moderátorka Zorka Hejdová, která zazářila v originálně střižených zelených šatech či modelka Jitka Nováčková v pestrobarevném modelu od návrhářky Terezy Rosalie Kladošové. Je vidět, že léto je skutečně tady!

 

Mohlo by se vám líbit

FUTURISMUS I RETRO, V JAKÝCH BRÝLÍCH PŘIVÍTAT PRVNÍ JARNÍ PAPRSKY?

Jaro je v rozpuku a co nevidět budou stromy v plném květu. Slunce sílí a jeho paprsky září den ode dne silněji. V jakých slunečních brýlích jaro přivítat? Módní mola diktují návrat estetiky z přelomu milénia i expedice do daleké budoucnosti. Je jen na vás, jaké časové linky se chytnete. Ať už máte sklony k nostalgii po létech dávno minulých, či hledíte v dáli a s otevřenou náručí vítáte nové a nepoznané, jedno je nad slunce jasné – letos si každý přijde na své.
elle.cz