Proč si svět nezaslouží Harryho Stylese?

 

Jen málo umělců má tak rozsáhlou fanouškovskou základnu jako Harry. Mnozí ho sledovali ještě v době, kdy se v X Factoru formovala kapela One Direction a další si získal svými kritiky oceňovanými sólovými alby. Tato hvězda má velice vzácnou schopnost zmizet na celé měsíce a znovu se zjevit v záři reflektorů ještě jasnější než kdy dříve. Ovšem Harry již dávno není pouze hudebníkem, ale i hercem, a hlavně jednou z nejvlivnějších celebrit ve světě módy. Jeho styl je ikonický a jeho navigace mezi gender-neutrálními kousky obdivuhodná. Když k tomu navíc přidáte fakt, že si i přes obrovskou slávu v mladém věku dokázal zachovat pokoru a laskavý přístup, vzniká tak velmi vražedná kombinace.  

Passion for fashion 

Ať už jsou jeho jevištěm prkna, co znamenají svět nebo zamlžené ulice Londýna, Harry nikdy nezklame a nepřestává nás zásobovat originálními a jedinečnými looky, díky nimž se stal jedním z nejlépe oblékaných mužů planety. Jako jeden příklad za všechny můžeme zmínit legendární Gucci outfit z MET gala z roku 2019, kdy na červený koberec vkročil v černých společenských kalhotách s vysokým pasem a průhledné halence s volány. Jeho elegantní, a přesto velmi odvážný styling porušuje všechna pravidla i genderové hranice. A Harry nám ukazuje, že mužská móda se nemusí držet stereotypů.  

 

Harry Styles

Módní binge-watching: To nejlepší z pařížského Haute Couture Weeku

elle.cz

Minulost, na kterou je hrdý 

Je to už deset let, co mladý Harry vstoupil na pódium X Factoru a předvedl svou interpretaci písně “Isn't She Lovely” od Stevieho Wondera. Zatímco některé hvězdy se za své začátky v boy bandech stydí a snaží se od nich ze všech sil distancovat, Harry naopak svých pět let prožitých s One Direction přijal a je za ně velmi vděčný. “Když někdo odejde z kapely. Většinou se pak chová stylem: 'To jsem nebyl já’. Ale to jsem byl já! A užil jsem si spoustu legrace. Kdyby mě to nebavilo, nedělal bych to,” řekl Harry časopisu Rolling Stone. Je velice osvěžující vidět takový přístup.  

 

 

Hudba v srdci... 

Skutečná vášeň Harryho Stylese se skrývá samozřejmě v jeho hudbě a vzhledem k úspěchu jeho dvou sólových alb, je v tom také opravdu dobrý! Ať už před ním stojí malý nebo velký dav, vždy podá bezkonkurenční výkon. Jeho muzika odráží jeho inspiraci, kombinuje mnoho stylů a překračuje mantinely jednotlivých žánrů. Harry také umí otevřít své nitro a dokáže fanoušky vpustit do osobního emocionálního prostoru. 

Ovšem málokdo ví, že Harry je i skvělý songwriter. Víte, že napsal i píseň “Just A Little Bit Of Your Heart” pro Arianu Grande nebo “Someday” pro Michaela Bublé? Jeho drive i láska k řemeslu jsou v showbyznysu věhlasné a zajistili mu odiv hvězd mnohem starších a zkušenějších, než je on sám. Proto již nazpíval duety ve svých live shows třeba se Steviem Nicksem, Kacey Musgraves nebo se Stormzy. 

 

 

… a srdce na pravém místě 

Když Harry Styles uskutečnil své mezinárodní debutové turné, své album představil světu prostřednictvím 89 koncertů po celém světě a prodal miliony lístků. Byl to obrovský úspěch poté, co si dali One Direction “pauzu”. Ovšem zpěvák zůstal věrný své laskavé povaze a daroval 1,2 milionu dolarů z výtěžku z turné celkem 62 charitativním organizacím po celé zeměkouli. Podpořil například Time’s Up, Help Refugees nebo We Love Machester Emergency Fund. Harry také dlouhodobě podporuje rovnoprávnost žen. V rámci vydání své druhé desky Fine Line spolupracoval s Alessandrem Michellem (Gucci) i na eko kolekci triček, přičemž část peněz z jejich prodeje byla darována organizaci Global Fund For Women.  

Celebrity, které nenajdete na sociálních sítích

elle.cz