Proč tak moc milujeme Jennifer Aniston? Protože je loser jako my!

 

Poprvé vtrhla do našich životů jako energická Rachel Green v promočených bílých šatech, když utíkala z vlastní svatby. Od té doby jsme na ní začali být závislí. Zatímco zhypnotizovala všechny muže, ženy po celém světě spěchaly do kadeřnictví, aby se nechaly ostříhat na “Rachel”. Deset let jsme sledovali její úspěchy i pády - milostné vztahy, rozchody i zármutky na svých obrazovkách. A ačkoliv seriál Přátelé skončil, sledujeme romantické katastrofy Jennifer Aniston i dnes. Rozdíl je jen v tom, že se odehrávají v reálném životě. Takže jak jsme se zamilovali do single, 52 leté ženy, která nemá děti a její život je chaotičtější než jednání sněmovny o prodloužení nouzového stavu?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

V jednu chvíli máte všechno a jen se otočíte...

Podívejme se na fakta. Jen není nijak zvlášť nadanou herečkou. Naštěstí ji ale nemilujeme proto, že by získala padesát Oscarů nebo nashromáždila miliony. Ne, zbožňujeme ji proto, že je krásným a okouzlujícím loserem.

Zdálo se, že má všechno - hvězdnou kariéru, tučné konto, neuvěřitelné tělo, krásné vlasy a nejvíce sexy muže planety. A pak dokázala, že je jen člověk jako my ostatní a vše se nějak neuvěřitelně zvrtlo. Všichni jsme s otevřenými ústy sledovali, jak se její dokonalé manželství s Bradem Pittem rozpadá a ona se zklamaná uchyluje do náručí (ne úplně spolehlivých jedinců) Vince Vaughna či Johna Mayera. Zatímco však Jen skrývala bolest před paparazzi, její nemesis Angelina Jolie pózovala pro fotografyv roli velvyslankyně dobré vůle OSN a adoptovala africké sirotky každý druhý týden. A aby toho nebylo málo, ještě začaly vyplouvat na povrch příběhy prohlašující “skutečný důvod”, proč její manželství skončilo: Jen odmítla dát Pittovi dítě a chtěla se soustředit na svou kariéru. “Muž, který se rozvádí, by nikdy nebyl obviněn z volby povolání nad dětmi,” řekla Jennifer Vanity Fair v prvním rozhovoru po rozvodu. “To mě opravdu naštvalo. Nikdy jsem neřekla, že nechci mít děti. Ženy, které mě inspirují, mají děti i kariéru. Proč bych se měla já omezovat? Vždy jsem chtěla být matkou a o tuto zkušenost bych se nikdy kvůli kariéře neošidila. Chci mít všechno!”  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Krása, která nebere iluze

A my také chceme, aby měla vše po čem touží, protože bitva o naši náklonost měla vždy pouze jednoho vítěze. O kráse Jennifer není pochyb, ale na rozdíl od “Brangeliny “se neskrývá její půvab v chladné dokonalosti. Její kouzlo je spíš aspirační než výhružné - takové teplé a příjemné. Takže když jsme viděli Jen vzlykat, všichni jsme si vzpomněly na všechny Angeliny a Brady, kteří nám kdy zlomili srdce. A když se “Brangelina” rozpadla, opravdu nás to tak mrzelo? 

Dalším důvodem, proč Jen zbožňujeme je i fakt, že se nebere vážně. “Pokud mám být symbolem toho, jak vypadá osamělá dívka, která pokračuje dál ve své životní cestě, budiž,” řekla pro americkou Elle. “Dokážu si ze sebe dělat srandu.” A právě tento fakt, že se s ní dokážeme ztotožnit, ačkoliv je movie star je něco, co z ní dělá jednu z nás. Jen je skutečná a díky ní se i my cítíme v našich každodenních bojích o něco lépe. Jde o nejlepší kamarádku, které se i my chceme svěřit se svými problémy a víme, že ona by je pochopila. Přejeme jí, aby vyhrála proti přesile a našla skutečnou lásku i štěstí. Všechno nelepší k narozeninám Jennifer! Držíme ti palce!

20 nejlepších momentů Brada Pitta a Jennifer Aniston

elle.cz