S kým randí andílci z Victoria’s Secret?

Proměnit se na jeden večer v andílka Victoria’s Secret je snem každé modelky. A snem každého muže je označovat takového „andílka“ jako svoji ženu, snoubenku nebo přítelkyni. Kdo jsou drahé polovičky nejkrásnějších žen planety – Andriany Limy, Candice Swanepoel, Josephine Skriver nebo Esky Hosk? Instagram vám dá odpověd.

Metin Hara, spisovatel a přítel Adriany Limy

Se slavnou modelkou a herečkou oslavil mladý turecký spisovatel již pět měsíců a modelka nevypadala nikdy šťastněji. Adriana má za sebou již jedno manželství se srbským basketbalistou Markem Jarićém. Manželství se rozpadlo v roce 2014.

cara

 

Hermann Nicoli, model a snoubenec Candice Swanepoel

Jsou spolu od roku 2005 a mají dvě děti. Hermann se s Candice potkal v jejích sedmnácti letech v Paříži a od té doby tvoří pár bez jakýchkoli skandálů.

cara

Juan David Borrero, přítel Jasmine Tookes

Krásná modelka začala randit s Juanem v roce 2016 poté, co ukončila dlouholetý vztah s modelem Tobiasem Sorensenem.

cara

Alexander Deleon, zpěvák a přítel Josephine Skriver

Pár tvoří od roku 2013 a skoro to vypadá, jako by byli stvořeni jeden pro druhého. Většinou spolu nejvíce času tráví v New Yorku. Rozhodně doporučujeme shlédnout Alexanderův černobílý instagramový účet @bohnes

cara

Adam Levine, zpěvák Maroon 5 a manžel Behati Prinsloo

Namibijskou rodačku a úspěšnou modelku si zpěvák vzal v červenci 2014 v mexickém letovisku Cabo San Lucas. Dnes mají dvě nádherné dcery.

cara

Caleb Followill, zpěvák King of Leon a manžel Lily Aldridge

Potkali se na hudebním festivalu Coachella v roce 2007 a společné ano si řekli v roce 2011. O rok později se jim narodila dcera Dixie. Dnes pár očekává dalšího potomka.

cara

Laurens van Leeuwen, business konzultant a přítel Romee Strijd

Pár spolu tvoří přibližně šest let a od té doby Nizozemec Laurens krásnou modelku doprovází prakticky po celém světě. Pokud zrovna pracovně necestují, tráví svůj čas s rodinou v Amsterdamu.

cara

MIchael Stephen Shank, model, herec a přítel Taylor Hill 

Pokud jim to práce dovolí, společně žijí v New Yorku s jejich chundelatým psem. Michael se kromě příležitostného modelingu a herectví věnuje také vyhledávání talentů. 

cara

Joakim Noah, hráč NBA a přítel Lais Ribeiro

Čerstvá láska z léta roku 2018. On je úspěšný hráč basketbalu a ona nádherná modelka. Společně jim to opravdu sluší!

cara

Tom Daly, spoluzakladatel District Vision a přítel Elsy Hosk

Jejich láska trvá už od roku 2015 a je vidět, že jim to dobře klape. Zakladatel úspěšné značky slunečních brýlí a aktuálně nejpopulárnější modelka se spolu umí zasmát a pojí je vášeň k cestování.

cara

Jason McDonald, fotograf a přítel Marthy Hunt

Potkali se v roce 2015 na place. On byl fotograf, ona modelka.

cara

The Weekend, zpěvák a přítel Belly Hadid

Několikrát se rozešli, ale vždycky k sobě zase našli cestu. Teď to vypadá, že jejich vztah je silnější než kdykoliv předtím. 

cara

Zayn Malik, zpěvák a přítel Gigi Hadid

Po dvou letech vztahu se letos v březnu na chvilku rozešli, ale začátkem června už zase byli spolu. A nikdy nevypadali víc zamilovaně!

cara

Johnny Dex, přítel Devon Windsor

Randí spolu od roku 2016 a letos v létě Johnny slavnou modelku požádal o ruku. Pozval ji na vyhlídkový let okolo tropického ostrova se soukromou pláží a do písku napsal velký nápis: „Vezmeš si mě?“ 

EBC promo