Barbara Palvin: Horlivá vlastenka a nešťastný andílek

 

V modelingovém byznyse je už 15 let, protože dnes slaví Barbara Palvin své 28.narozeniny. I když díky své práci procestovala celý svět, za své nejoblíbenější město považuje právě maďarskou metropoli, kde vyrůstala společně se starší sestrou Anitou. Čtyři roky poté, co ji jako v příběhu z pohádky modelingoví agenti oslovili na ulici, kde kráčela se svou matkou, už Barbara Palvin pracovala pro Pradu. V roce 2016, kdy bylo Barbaře 23 let, obsadila podle amerického časopisu Forbes 17. příčku v žebříčku nejlépe placených modelek světa.

I přes jednoznačné úspěchy, kam patří také kampaně pro L'Oréal, Armani Exchange a Pull & Bear či přehlídky pro Miu Miu, potkala Barbaru Palvin smolná událost v její kariéře. Před dvěma lety to ale vypadalo jako sen: vedení Victoria's Secret ji oslovilo, aby se stala jeho andílkem. Na tuto roli se Barbara dlouho připravovala, ale značka komunikovala, že tato nová posila přichází do kategorie modelky plus size. Což při pohledu na štíhlou Palvin působí skutečně zvláštně. 

Kaia Gerber – modelka, která nemá co říct, a tak nic neříká…#DíkyBohu!

elle.cz

Pak přišla pandemie, Victoria's Secret zrušila jako ostatní své přehlídky, a pak značka kompletně změnila komunikaci. Byla tím velmi zklamaná a chvíli trvalo, než tento neúspěch překonala. Určitou kompenzací bylo, že dodnes účinkuje v reklamách Victoria's Secret, ale onen sen projít se po podiu se zatím neuskutečnil. Zato se objevila v časopise Sport's Illustrated.       

Co se osobního módního stylu týče, je Barbaře Palvin nejvíc blízký New York, kde modelky mimo přehlídková mola nosí vesměs úzké džíny a kožené bundy. „Paříž je pro mě příliš načančaná," řekla v rozhovoru pro internetový magazín Fashionista, jehož redaktorka do článku opatrně poznamenala, že „modelka vypadala znuděně, když nám měla vyprávět o tom, kde ráda nakupuje".

Barbara Palvin je zkrátka i přes svou veškerou slávu při zemi, kdy si nejraději půjčuje oblečení z šatníku svého přítele Dylana Sprouse. S americkým hercem, který má také dvojče-bratra, randí modelka už od roku 2018. Momentálně spolu žijí v New Yorku. Trochu kuriózní je jejich seznámení: Sprouse prý modelce začal psát soukromé zprávy na Instagram. Barbaru na této sociální síti sleduje 16,8 miliónů lidí. Takže pokud se něčemu z této epizody můžete přiučit: vždy si kontrolujte inbox.

Za jaké šílenosti utrácí světové celebrity?

elle.cz